Competitie

Handige links
Inloggen

Agenda
24-1 
HT2 cursus
26-1 
Vrijdagmiddagborrel
3-2 
Running Dinner
13-2 
HT2 JJ opleiding
21-2 
HT2 cursus
23-2 
Vrijdagmiddagborrel
5-3 
ALV RTC Duurstede
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA2-Zaal 52619 SV Kampong Hockey MA4 22 15:40 16:35 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
MA2-Zaal 52618 Schaerweijde MA6 22 15:00 15:55 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
MB3-zaal 19039 SV Kampong Hockey MB7 45 08:25 09:40 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MB3-zaal 19283 HC IJsseloever MB4 45 07:45 09:00 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
JC2-zaal 53468 Almeerse HC JC4 60 11:30 13:00 Almere
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
JC2-zaal 53387 HC Kromme Rijn JC2 60 12:10 13:40 Almere
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))

27 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
DJ2-zaal 26911 SV Kampong Hockey DJ3 22 17:25 18:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
DJ2-zaal 26825 SV Kampong Hockey DJ4 22 16:45 17:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
HA-zaal 53571 HC Kromme Rijn HA 19 18:10 19:00 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld1
HA-zaal 53548 MHC Fletiomare HF 19 18:50 19:40 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld1

27 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 54932 MHC Soest ME3 39 10:30 11:00 SOEST info
M6E3 54920 H.C. Eemvallei ME7 0 08:30 09:40 WIJK BIJ DUURSTEDE info
M8E1-zaal 15144 M.H.C. Barneveld M8E1 26 13:40 14:40 VEENENDAAL
Let op: Uittenue mee!   
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
M8E1-zaal 15037 VMHC Spitsbergen M8E1 26 13:00 14:00 VEENENDAAL
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
MF1 54936 Hilversum MF7 0 09:50 11:00 HOUTEN info
MF2 54990 MHCN MF5 0 10:30 11:00 HOUTEN info
MixedF1 54531 Culemborg JF2 0 10:00 11:00 HOUTEN info
J6E1 54916 MHC EDE JE1 0 06:40 07:10 WIJK BIJ DUURSTEDE info
J8E1-zaal 16522 Hockeyclub Montfoort J8E1 20 14:20 15:10 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
J8E1-zaal 16598 Hockey Club Houten J8E3 20 15:00 15:50 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
JF1 55043 MHC Woerden JF1 0 08:00 09:15 WIJK BIJ DUURSTEDE info


Hoofdsponsor














Sponsoren