Competitie

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
26-5 
De Ridder fundamenta
1-6 
BBQ JA1 optie
5-6 
Vriendentoernooi
18-6 
Slotdag Jongste Jeug
18-6 
Kampioenshuldiging e
25-6 
Persoonlijk feest
7-7 
Gourmet met feestje
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J8E1 35898 MHC Fletiomare J8E5 45 08:15 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JA2 11257 MHC Woerden JA2 45 13:00 14:15 uit -   info
JD1 38396 MHC Fletiomare JD5 45 10:35 11:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 33505 SV Phoenix M6E3 25 12:05 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA2 11922 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MA2 45 14:30 15:45 uit -   info
MB1 38655 M.H.C. Weesp MB1 60 14:00 15:45 uit -   info
MB3 39433 SV Kampong Hockey MB11 30 13:55 15:10 uit -   info
MC1 40589 HC Kromme Rijn MC1 30 15:05 16:20 uit -   info
MC2B 40519 Holestick MC2 35 10:55 12:15 uit -   info
MD1 40905 Hockey Club Houten MD3 30 07:15 08:30 uit -   info

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF3Mix 34651 HC Geldermalsen MF1 40 07:45 08:55 uit -   info
  Deel A  

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JA1 10901 Doornse Hockey Club JA1 14:35 15:05 Veld 1  info
JB2 42388 Hockey Club Naarden JB5 12:55 13:25 Veld 1  info
Fluiten: Philène van Meurs en Fleur Tijs
JC1 37418 Schaerweijde JC4 11:20 11:50 Veld 1  info
Fluiten: Thom Faber en Louis Stout

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JF1 34291 Larensche Mixed Hockey Club JF2 08:30 09:00 Veld 1 D info
M6E2 33069 MHC Maarn M6E2 08:30 09:00 Veld 1 C info

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MD2 41196 CMHC MD3 09:40 10:10 Veld 1  info
Fluiten: Sander Jansen en Daniel Savelli

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 34833 MHC Maarn MF1 08:30 09:00 Veld 1 A info
MF2 34840 HC Kromme Rijn MF2 08:30 09:00 Veld 1 B info
J6E1 36880 HC Geldermalsen J6E1 08:30 09:00 Veld 2 A info

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JB1 42380 Almeerse HC JB2 13:30 14:00 Veld 2  info
Fluiten: Robert-Jan Boreel en Willem Derks
MA1 11376 HC Kromme Rijn MA1 15:05 15:50 Veld 2  info
Fluiten: Judith Bakker en Sara van Woudenberg
MB2 38728 MHC Fletiomare MB8 11:40 12:10 Veld 2  info
Fluiten: Josje de Roos en Tess Verhoeven
MC2A 39865 Hockeyclub SCHC MC6 09:35 10:20 Veld 2  info
Fluiten: Esma Karkhalil en Sophie van Esterik

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 36438 MHC Leusden M8E3 08:30 09:00 Veld 3 AB info


Hoofdsponsor









Sponsoren