Competitie

Handige links
Inloggen

Agenda
26-5 
BBQ JF1
27-5 
Basisopleiding KNHB
1-6 
Toernooi B-teams
4-6 
overleg teamindeling
5-6 
Algemeen Vergadering
6-6 
Voel jij je lekker t
9-6 
Vrienden Toernooi 20
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E2 54974 Hilversum ME3 40 07:35 08:45 uit -   info

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JD1 49678 HC IJsseloever JD1 35 07:40 08:45 uit -   info

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
J8E1 54600 Buitenhout MHC J8E1 60 07:45 09:15 uit -   info

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MD4 47649 M.H.C. Barneveld MD2 45 07:45 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 54796 Buitenhout MHC MF2 60 07:45 09:15 uit -   info
M6E3 54949 HC Rijnvliet ME6 35 07:55 09:00 uit -   info
  Velddeel C, opruimen na afloop  
Let op: Uittenue mee!   
JF1 54935 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JF1 08:15 08:45 Veld 1 Volvo A info
J6E1 54565 SV Phoenix JE2 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank D info
M6E1 54976 Hockeyclub Amersfoort ME1 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank C info
M8E1 54875 M.H.C. LELYSTAD M8E2 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank AB info

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MD2 47617 Loenense MHC MD3 60 08:45 10:15 uit -   info

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E2 54870 H.C. Eemvallei M8E4 40 08:50 10:00 uit -   info

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MD1 47666 Doornse Hockey Club MD1 09:00 09:45 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Jordy Derks en Sophie Vermeer
JD2 49643 SV Kampong Hockey JD4 09:45 10:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Stijn van Bentum en Nard Boonman

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF2 54778 MHV Maarssen MF4 40 10:05 11:15 uit -   info

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JC2 50253 Hilversum JC3 40 10:35 11:45 uit -   info
JC1 50275 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1 10:45 11:15 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Karlijn Mertens en Lisa sofie Hartman
MB3 25897 Nijkerk MB2 45 11:15 12:30 uit -   info
MC1 48888 MHCN MC1 30 11:15 12:30 uit -   info
MC3 48842 Hockeyclub Montfoort MC2 11:30 12:00 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Eline Volleberg en Elvira Kouwenhoven
elvira niet, jordy fluit
MB2 25968 MHC Maarn MB1 12:15 12:45 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Lotte Versteeg en Megan Bergwerf
MC2 48883 SV Phoenix MC3 13:15 13:45 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Renee van Beek en Janiek Verberk
JB1 26917 Almeerse HC JB3 14:00 14:30 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Gerald Cramer en Tycho Visscher
MB1 25942 Hockey Club Naarden MB2 45 14:30 16:00 uit -   info
MB4 25984 MHC Fletiomare MB8 14:45 15:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Cesanne van Echteld en Liz van Dijk
MA3 28054 Huizer HC MA5 50 14:55 16:15 uit -   info
JA1 28797 Schaerweijde JA4 15:30 16:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Emma Willemsen en Hugo Willemsen
JB2 26860 MHC Fletiomare JB4 45 16:30 17:45 uit -   info
MA2 28038 Doornse Hockey Club MA2 16:30 17:00 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Jordy Derks en Jame Derks
MA1 28006 Hockey Club Naarden MA2 16:45 17:30 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Thijmen Lindeman en Frans Griepink


Hoofdsponsor














Sponsoren