Alle standen

Handige links
Inloggen

Agenda
14-12 
Gourmet Trimhockey M
15-12 
Kerstborrel
20-12 
Cursus HT2 JJ
29-12 
Zaalhockey mix toern
30-12 
Oliebollentoernooi C
30-12 
Oliebollentoernooi
3-1 
Gourmet MB3
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Overig 
  Trimhockey Mixed 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde TX1 5 15 5 0 0 16 2
2 Phoenix TX1 5 9 3 0 2 7 5
3 Shinty TX2 5 9 3 0 2 7 7
4 Rijnvliet TX1 5 7 2 1 2 3 7
5 Dorsteti TX1 5 2 0 2 3 1 9
6 Maarn TX1 5 1 0 1 4 3 7
  1e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong JA4 5 10 3 1 1 19 11
2 Spitsbergen JA1 5 10 3 1 1 11 5
3 Hilversum JA3 5 10 3 1 1 13 9
4 Dorsteti JA1 5 8 2 2 1 9 6
5 SCHC JA5 5 7 2 1 2 10 11
6 Naarden JA3 5 7 2 1 2 9 11
7 Shinty JA2 5 4 1 1 3 7 14
8 Schaerweijde JA4 5 0 0 0 5 2 13
  3e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JB1 5 15 5 0 0 30 6
2 Voordaan JB3 5 12 4 0 1 13 13
3 Almere JB3 5 10 3 1 1 13 10
4 SCHC JB4 5 9 3 0 2 16 10
5 Muiderberg JB1 5 7 2 1 2 13 14
6 Houten JB3 5 4 1 1 3 10 19
7 Gooische JB4 5 1 0 1 4 7 15
8 Kampong JB4 5 0 0 0 5 8 23
  3e klasse 
  JB1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JB1 4 12 4 0 0 20 3
2 Kromme Rijn JB1 4 6 2 0 2 9 11
3 Houten JB3 2 4 1 1 0 4 2
4 Kampong JB4 4 4 1 1 2 10 14
5 Zwaluwen JB12C 4 4 1 1 2 4 9
6 Phoenix JB3 2 3 1 0 1 4 7
7 Schaerweijde JB4 4 1 0 1 3 6 11
  2e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort JB4 5 10 3 1 1 21 13
2 Nieuwegein JB2 5 10 3 1 1 21 15
3 Doorn JB2 5 9 3 0 2 12 5
4 Hoevelaken JB1 5 9 3 0 2 11 10
5 Schaerweijde JB6 5 9 2 3 0 12 9
6 Fletiomare JB4 5 4 1 1 3 9 12
7 Hilversum JB5 5 4 1 1 3 10 16
8 Dorsteti JB2 5 1 0 1 4 9 25
  4e klasse 
  JB2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JB2 4 12 4 0 0 17 5
2 Baarn JB3 2 3 1 0 1 9 4
3 Shinty JB4 2 3 1 0 1 4 4
4 Houten JB5 2 0 0 0 2 1 4
5 Kampong JB7 2 0 0 0 2 2 16
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC JC3 10 27 9 0 1 55 7
2 Dorsteti JC1 10 24 8 0 2 50 14
3 Schaerweijde JC4 10 16 5 1 4 25 24
4 Gooische JC5 10 12 4 0 6 33 32
5 Naarden JC4 10 9 3 0 7 12 40
6 Maarssen JC3 10 1 0 1 9 11 69
  2e klasse 
  JC1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JC1 2 6 2 0 0 8 1
2 Nieuwegein JC2 2 4 1 1 0 5 4
3 Spitsbergen JC1 2 3 1 0 1 2 6
4 Shinty JC3 2 2 0 2 0 4 4
5 Fletiomare JC4 2 1 0 1 1 4 5
6 Phoenix JC3 0 0 0 0 0 0 0
7 Lelystad JC1 2 0 0 0 2 1 4
  2e klasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC JC5 10 28 9 1 0 46 8
2 Zwaluwen JC2 10 25 8 1 1 57 16
3 Dorsteti JC2 10 15 5 0 5 33 31
4 Culemborg JC2 10 15 5 0 5 31 32
5 Schaerweijde JC6 10 4 1 1 8 12 33
6 Phoenix JC4 10 1 0 1 9 3 62
  4e klasse 
  JC2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen JC2 2 6 2 0 0 9 0
2 Buitenhout JC1 2 6 2 0 0 6 2
3 Dorsteti JC2 2 3 1 0 1 6 3
4 IJsseloever JC3 2 1 0 1 1 0 3
5 Voordaan JC5 2 1 0 1 1 0 6
6 Eemvallei JC3 0 0 0 0 0 0 0
7 Maarssen JC4 0 0 0 0 0 0 0
8 Rijnvliet JC2 0 0 0 0 0 0 0
9 Almere JC4 2 0 0 0 2 0 7
  5e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JD1 5 15 5 0 0 29 2
2 Vianen JD1 5 12 4 0 1 19 6
3 Phoenix JD3 5 9 3 0 2 17 12
4 Kampong JD6 5 6 2 0 3 6 12
5 Rijnvliet JD1 5 3 1 0 4 3 24
6 Leerdam JD1 5 0 0 0 5 2 20
  3e klasse 
  JD1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde JD3 2 4 1 1 0 8 3
2 Dorsteti JD1 2 4 1 1 0 7 3
3 Houten JD3 2 4 1 1 0 5 1
4 Fletiomare JD4 2 4 1 1 0 5 4
5 Kampong JD4 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan JD2 2 0 0 0 2 3 8
7 Amersfoort JD3 2 0 0 0 2 2 11
  2e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JD2 5 12 4 0 1 19 9
2 Haaskamp JD1 5 9 3 0 2 9 9
3 Phoenix JD4 5 7 2 1 2 7 6
4 Kromme Rijn JD2 5 7 2 1 2 7 8
5 Shinty JD4 5 4 1 1 3 8 13
6 Doorn JD2 5 4 1 1 3 6 11
  4e klasse 
  JD2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare JD6 4 10 3 1 0 10 2
2 Kromme Rijn JD2 4 9 3 0 1 10 3
3 Kampong JD8 4 4 1 1 2 5 12
4 Dorsteti JD2 2 1 0 1 1 3 5
5 SCHC JD6 2 1 0 1 1 2 4
6 Leusden JD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde JD6 2 0 0 0 2 0 4
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leusden MA1 5 15 5 0 0 17 2
2 Doorn MA1 5 9 3 0 2 10 10
3 Shinty MA1 5 7 2 1 2 13 12
4 Amersfoort MA1 5 7 2 1 2 12 11
5 Spandersbosch MA1 5 7 2 1 2 7 7
6 Almere MA2 5 6 2 0 3 8 11
7 Dorsteti MA1 5 4 1 1 3 12 17
8 Naarden MA2 5 3 1 0 4 6 15
  1e klasse 
  MA1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Soest MA1 4 12 4 0 0 11 4
2 Baarn MA1 2 6 2 0 0 6 2
3 Voordaan MA2 4 6 2 0 2 8 7
4 Dorsteti MA1 2 1 0 1 1 4 5
5 Spandersbosch MA1 2 1 0 1 1 2 5
6 Eemvallei MA1 0 0 0 0 0 0 0
7 Almere MA2 4 0 0 0 4 2 10
  1e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Baarn MA2 5 15 5 0 0 25 3
2 Weesp MA2 5 12 4 0 1 16 7
3 Dorsteti MA2 5 10 3 1 1 16 9
4 Kampong MA5 5 7 2 1 2 16 9
5 Hilversum MA3 5 6 2 0 3 9 19
6 Almere MA4 5 4 1 1 3 7 12
7 Hoevelaken MA1 5 4 1 1 3 7 20
8 Doorn MA2 5 0 0 0 5 8 25
  3e klasse 
  MA2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwegein MA3 2 4 1 1 0 5 2
2 IJsseloever MA4 2 4 1 1 0 4 1
3 Fletiomare MA4 2 3 1 0 1 3 5
4 Vianen MA1 2 2 0 2 0 3 3
5 Houten MA4 2 1 0 1 1 3 4
6 Woerden MA2 2 1 0 1 1 1 4
7 Dorsteti MA2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Naarden MA5 5 12 4 0 1 20 8
2 Leerdam MA2 5 10 3 1 1 12 4
3 Laren MA5 5 10 3 1 1 14 11
4 Loenen MA3 5 9 3 0 2 19 11
5 Vianen MA2 5 7 2 1 2 10 10
6 Soest MA3 5 5 1 2 2 12 13
7 Dorsteti MA3 5 3 1 0 4 11 24
8 Huizen MA5 5 1 0 1 4 3 20
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort MB2 5 15 5 0 0 28 2
2 Fletiomare MB2 5 9 3 0 2 15 15
3 Dorsteti MB1 5 8 2 2 1 8 7
4 Laren MB2 5 7 2 1 2 14 11
5 SCHC MB3 5 7 2 1 2 4 8
6 Naarden MB2 5 5 1 2 2 8 12
7 Hilversum MB2 5 4 1 1 3 6 15
8 Spandersbosch MB2 5 1 0 1 4 6 19
  2e klasse 
  MB1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shinty MB2 4 10 3 1 0 9 4
2 Dorsteti MB1 2 4 1 1 0 5 2
3 Spitsbergen MB2 2 4 1 1 0 5 2
4 Barneveld MB1 4 4 1 1 2 3 6
5 Houten MB4 2 2 0 2 0 2 2
6 Kampong MB5 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MB2 4 0 0 0 4 5 13
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti MB2 5 15 5 0 0 19 4
2 Culemborg MB2 5 13 4 1 0 24 6
3 Spitsbergen MB2 5 9 3 0 2 20 11
4 Gooische MB5 5 9 3 0 2 9 12
5 Houten MB3 5 6 2 0 3 10 16
6 Loenen MB3 5 3 1 0 4 8 18
7 Maarn MB1 5 2 0 2 3 6 10
8 Amersfoort MB5 5 1 0 1 4 2 21
  3e klasse 
  MB2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoevelaken MB1 2 6 2 0 0 7 2
2 Fletiomare MB5 2 6 2 0 0 7 3
3 IJsseloever MB3 2 3 1 0 1 3 2
4 Houten MB5 2 3 1 0 1 4 6
5 Dorsteti MB2 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong MB8 2 0 0 0 2 3 6
7 Shinty MB4 2 0 0 0 2 2 7
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde MB6 5 10 3 1 1 10 4
2 Lelystad MB3 5 10 3 1 1 12 9
3 Voordaan MB5 5 10 3 1 1 10 7
4 Almere MB6 5 7 2 1 2 7 7
5 Dorsteti MB3 5 6 2 0 3 12 13
6 Baarn MB4 5 6 2 0 3 8 14
7 Nijkerk MB2 5 6 1 3 1 10 8
8 Soest MB5 5 1 0 1 4 1 8
  4e klasse 
  MB3-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MB32C 4 10 3 1 0 16 3
2 SCHC MB7 2 6 2 0 0 8 1
3 Phoenix MB5 4 6 2 0 2 6 13
4 Haaskamp MB1 2 1 0 1 1 2 4
5 Dorsteti MB3 2 1 0 1 1 3 6
6 Spitsbergen MB4 2 1 0 1 1 2 6
7 Kampong MB12 2 0 0 0 2 2 6
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gooische MB6 5 15 5 0 0 41 4
2 Fletiomare MB8 5 10 3 1 1 10 5
3 Shinty MB5 5 9 3 0 2 28 14
4 Dorsteti MB4 5 7 2 1 2 11 27
5 Schaerweijde MB8 5 6 2 0 3 13 13
6 SCHC MB9 5 6 2 0 3 10 18
7 Naarden MB8 5 5 1 2 2 10 19
8 Spitsbergen MB6 5 0 0 0 5 4 27
  5e klasse 
  MB4-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MB3 2 6 2 0 0 4 0
2 Nieuwegein MB5 2 6 2 0 0 2 0
3 IJsseloever MB6 2 3 1 0 1 5 4
4 Maarssen MB5 2 3 1 0 1 3 2
5 SCHC MB8 0 0 0 0 0 0 0
6 Kromme Rijn MB2 2 0 0 0 2 1 4
7 Dorsteti MB4 2 0 0 0 2 2 7
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MC1 10 24 7 3 0 27 6
2 Houten MC2 10 22 6 4 0 33 5
3 Zwaluwen MC1 10 19 6 1 3 18 16
4 Dorsteti MC1 10 8 2 2 6 12 31
5 Eemvallei MC2 10 5 1 2 7 7 17
6 Maarssen MC2 10 5 1 2 7 6 28
  1e klasse 
  MC1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti MC1 2 6 2 0 0 5 1
2 Houten MC3 2 6 2 0 0 6 4
3 Spitsbergen MC11C 2 3 1 0 1 4 4
4 Nieuwegein MC2 2 3 1 0 1 3 3
5 Fletiomare MC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix MC2 2 0 0 0 2 6 8
7 Voordaan MC2 2 0 0 0 2 1 5
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti MC2 10 30 10 0 0 57 3
2 Woerden MC3 10 22 7 1 2 58 13
3 Schaerweijde MC6 10 16 5 1 4 27 24
4 Voordaan MC6 10 11 3 2 5 14 29
5 Vianen MC2 10 5 1 2 7 8 54
6 IJsseloever MC6 10 2 0 2 8 5 46
  4e klasse 
  MC2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp MC1 4 10 3 1 0 11 2
2 Kromme Rijn MC2 2 6 2 0 0 7 4
3 Schaerweijde MC6 4 6 2 0 2 7 5
4 Dorsteti MC2 2 4 1 1 0 5 3
5 Phoenix MC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten MC6 2 0 0 0 2 1 4
7 Spitsbergen MC3 4 0 0 0 4 2 15
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong MC9 10 25 8 1 1 40 14
2 Loenen MC4 10 19 6 1 3 37 27
3 Naarden MC7 10 19 6 1 3 23 24
4 Dorsteti MC3 10 13 4 1 5 31 24
5 Zeewolde MC3 10 7 2 1 7 13 31
6 Leusden MC6 10 3 0 3 7 13 37
  5e klasse 
  MC3-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC3 2 6 2 0 0 12 1
2 Maarssen MC5 2 6 2 0 0 8 4
3 Holestick MC3 2 4 1 1 0 12 7
4 Nieuwegein MC6 2 3 1 0 1 3 4
5 Dorsteti MC3 2 3 1 0 1 6 9
6 Leerdam MC2 2 3 1 0 1 2 5
7 SCHC MC8 2 1 0 1 1 7 9
8 Phoenix MC5 2 0 0 0 2 3 6
9 IJsseloever MC7 2 0 0 0 2 0 8
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort MD1 5 12 4 0 1 27 11
2 Kampong MD2 5 10 3 1 1 16 7
3 Leusden MD1 5 8 2 2 1 11 11
4 Gooische MD2 5 7 2 1 2 14 16
5 Maarssen MD2 5 5 1 2 2 8 13
6 Dorsteti MD1 5 0 0 0 5 8 26
  1e klasse 
  MD1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwegein MD1 4 5 1 2 1 8 7
2 Rijnvliet MD1 2 4 1 1 0 4 1
3 Kampong MD4 4 4 1 1 2 9 10
4 IJsseloever MD2 2 3 1 0 1 4 3
5 Shinty MD2 2 3 1 0 1 5 6
6 Houten MD2 2 3 1 0 1 4 5
7 Dorsteti MD1 2 3 1 0 1 3 5
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Phoenix MD3 5 15 5 0 0 20 4
2 Schaerweijde MD4 5 9 3 0 2 17 10
3 Dorsteti MD2 5 9 3 0 2 16 10
4 Leusden MD6 5 9 3 0 2 11 8
5 Kampong MD6 5 3 1 0 4 6 20
6 Houten MD6 5 0 0 0 5 2 20
  3e klasse 
  MD2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Huizen MD3 4 10 3 1 0 9 1
2 Shinty MD3 4 7 2 1 1 7 4
3 Spitsbergen MD2 2 3 1 0 1 1 1
4 Schaerweijde MD4 2 3 1 0 1 2 4
5 Kampong MD6 2 1 0 1 1 3 4
6 Culemborg MD2 2 1 0 1 1 3 6
7 Dorsteti MD2 2 0 0 0 2 1 6
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spitsbergen MD2 5 15 5 0 0 32 2
2 Doorn MD3 5 12 4 0 1 13 5
3 Maarn MD2 5 7 2 1 2 6 6
4 Kromme Rijn MD3 5 6 2 0 3 8 16
5 Haaskamp MD2 5 4 1 1 3 8 20
6 Dorsteti MD3 5 0 0 0 5 3 21
  4e klasse 
  MD3-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten MD7 2 6 2 0 0 9 3
2 Haaskamp MD2 2 6 2 0 0 7 2
3 Leusden MD7 2 3 1 0 1 4 2
4 Spitsbergen MD3 2 3 1 0 1 7 7
5 Zeewolde MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MD8 2 0 0 0 2 1 7
7 Dorsteti MD3 2 0 0 0 2 1 8
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong MD8 5 15 5 0 0 33 5
2 Houten MD7 5 12 4 0 1 16 7
3 UNO MD3 5 9 3 0 2 18 13
4 Schaerweijde MD7 5 3 1 0 4 5 11
5 Dorsteti MD4 5 3 1 0 4 6 23
6 Doorn MD4 5 3 1 0 4 10 29
  4e klasse 
  MD4-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwegein MD5 4 7 2 1 1 11 7
2 Dorsteti MD4 2 6 2 0 0 6 2
3 Houten MD10 4 6 2 0 2 10 10
4 Kampong MD9 2 4 1 1 0 3 1
5 Soest MD7 2 3 1 0 1 2 3
6 Nijkerk MD3 2 0 0 0 2 4 8
7 Rijnvliet MD6 2 0 0 0 2 3 8
  5e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti D1 11 33 11 0 0 56 8
2 Schaerweijde D13 11 27 9 0 2 31 10
3 Fletiomare D5 11 26 8 2 1 39 6
4 Schaerweijde D11 11 21 7 0 4 30 24
5 Maarssen D4 11 20 6 2 3 24 14
6 Kampong D25 11 16 5 1 5 39 22
7 USHC D11 11 11 3 2 6 25 32
8 Voordaan D11 11 11 3 2 6 20 36
9 IJsseloever D4 10 7 1 4 5 10 24
10 Houten D4 10 3 0 3 7 7 29
11 SCHC D7 10 3 0 3 7 7 49
12 SCHC D8 10 1 1 1 8 13 47
  Res. 5e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong DJ4 9 24 8 0 1 38 8
2 Fletiomare DJ1 9 18 6 0 3 27 23
3 Montfoort DJ1 5 15 5 0 0 42 0
4 Dorsteti DJ1 9 12 4 0 5 22 20
5 Amersfoort DJ1 9 6 2 0 7 8 35
6 Schaerweijde DJ1 9 0 0 0 9 8 59
  Jong 2e klasse 
  DJ1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Laren DJ1 4 10 3 1 0 15 5
2 Dorsteti DJ1 1 3 1 0 0 2 0
3 Maarssen DJ22 2 3 1 0 1 5 6
4 Maarssen DJ21 3 2 0 2 1 4 6
5 Amersfoort DJ1 2 1 0 1 1 2 7
6 Phoenix DJ1 0 0 0 0 0 0 0
7 Almere DJ2 2 0 0 0 2 4 8
  1e klasse 
  DJ2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spandersbosch DJ1 10 25 8 1 1 27 10
2 Phoenix DJ2 10 21 6 3 1 18 6
3 Maarssen DJ3 10 15 5 0 5 22 23
4 Woerden DJ2 10 11 3 2 5 19 18
5 Hilversum DJ1 10 10 3 1 6 11 21
6 Dorsteti DJ2 10 4 1 1 8 10 29
  Jong 4e klasse 
  DJ2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Holestick DJ1 2 6 2 0 0 8 1
2 Voordaan DJ3AC 2 4 1 1 0 4 2
3 Dorsteti DJ2 2 3 1 0 1 7 4
4 IJsseloever DJ2 2 3 1 0 1 6 3
5 Rijnvliet DJ2 2 3 1 0 1 8 6
6 Hilversum DJ1 2 3 1 0 1 4 9
7 Woerden DJ2 2 1 0 1 1 1 4
8 Spitsbergen DJ1 2 1 0 1 1 2 6
9 Voordaan DJ1 2 1 0 1 1 3 8
  4e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti HA 10 23 7 2 1 37 12
2 Hoevelaken HA 10 22 7 1 2 30 22
3 Montfoort HA 10 18 7 0 3 37 16
4 Spandersbosch HB 10 18 5 3 2 23 16
5 Doorn HB 10 16 5 1 4 22 23
6 Maarn HA 10 16 5 1 4 19 24
7 Haaskamp HA 10 15 5 0 5 21 15
8 Fletiomare HE 10 15 5 0 5 28 27
9 Gooische HN 10 11 3 2 5 20 36
10 Weesp HB 10 3 1 0 9 9 31
11 Culemborg HB 10 0 0 0 10 19 43
  Veteranen 4e klasse 
  HA-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort HB 2 6 2 0 0 9 2
2 Kromme Rijn HA 2 6 2 0 0 9 5
3 Voordaan HC 2 4 1 1 0 3 0
4 Naarden HVL 2 3 1 0 1 8 4
5 Dorsteti HA 2 3 1 0 1 6 4
6 Soest HB 2 2 0 2 0 1 1
7 Zwaluwen HA 2 1 0 1 1 1 4
8 Haaskamp HA 2 0 0 0 2 4 12
9 Fletiomare HG 2 0 0 0 2 3 12
  1e klasse 
  HJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn HJ1 10 30 10 0 0 60 7
2 Kampong HJ3 10 24 8 0 2 51 20
3 Dorsteti HJ1 10 18 6 0 4 38 21
4 Baarn HJ1 10 9 3 0 7 22 44
5 Geldermalsen HJ1 10 9 3 0 7 18 42
6 Spandersbosch HJ1 10 0 0 0 10 9 64
  Jong 3e klasse 
  HVL1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen HVL2 11 27 9 0 2 35 13
2 Dorsteti HVL1 11 27 9 0 2 25 7
3 Baarn HVL1 10 18 6 0 4 21 15
4 SCHC HVL2 11 15 5 0 6 16 20
5 Gooische HVL3 11 15 5 0 6 15 23
6 Woerden HVL1 11 12 4 0 7 10 21
7 Muiderberg HVL1 10 9 3 0 7 17 18
8 Eemvallei HVL1 11 6 2 0 9 7 29
  3e klasse 
Jongste Jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E3-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2-zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Hoofdsponsor














Sponsoren