Alle standen

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
16-9 
Coach informatie avo
29-10 
BBQ voedselbank
11-12 
Kerstloterij / borre
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Overig 
  Trimhockey Mixed 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leerdam T1mix 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Rijnvliet T1mix 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Kampong T2mix 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Nieuwegein T1mix 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Dorsteti T1mix 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Shinty T1mix 1 0 0 0 1 0 3 0
  1e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Naarden JA2 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Houten JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Weesp JA1 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Dorsteti JA1 1 0 0 0 1 0 5 0
  1e klasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JA3 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Maarssen JA2 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Zwaluwen JA2 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Dorsteti JA2 1 0 0 0 1 2 5 0
5 Huizen JA2 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Spitsbergen JA1 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti JB1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Spandersbosch JB2 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Maarssen JB3 1 3 1 0 0 5 4 0
4 Laren JB3 1 0 0 0 1 4 5 0
5 SCHC JB4 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Huizen JB2 1 0 0 0 1 0 7 0
  2e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp JB2 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Spitsbergen JB1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Gooische JB5 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Amersfoort JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JB4 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Shinty JB4 1 0 0 0 1 2 5 0
7 Dorsteti JB2 1 0 0 0 1 0 6 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg JC1 1 3 1 0 0 10 0 0
2 Dorsteti JC1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Zwaluwen JC2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Nieuwegein JC1 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Geldermalsen JC1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Leusden JC3 1 0 0 0 1 0 10 0
  2e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde JD3 1 3 1 0 0 13 0 0
2 Maarn JD1 1 3 1 0 0 10 3 0
3 Kampong JD6 1 0 0 0 1 3 10 0
4 Dorsteti JD1 1 0 0 0 1 0 13 0
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MA3 1 3 1 0 0 7 4 0
2 Dorsteti MA1 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Hoevelaken MA1 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Montfoort MA1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Maarssen MA2 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Hilversum MA2 1 0 0 0 1 4 7 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MA3 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Geldermalsen MA2 1 3 1 0 0 6 4 0
3 Nieuwegein MA4 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Shinty MA2 1 0 0 0 1 4 6 0
5 Dorsteti MA2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 IJsseloever MA4 1 0 0 0 1 2 5 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti MB1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 IJsseloever MB1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Kampong MB3 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Loenen MB2 1 0 0 0 1 1 5 0
5 Houten MB2 1 0 0 0 1 0 4 0
6 SCHC MB3 1 0 0 0 1 0 4 0
  1e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken MB1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Dorsteti MB2 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Zwaluwen MB2 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Leusden MB2 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Rijnvliet MB3 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Doorn MB3 1 0 0 0 1 0 4 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MB6 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Haaskamp MB2 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Shinty MB3 1 3 1 0 0 7 1 0
4 Baarn MB5 1 0 0 0 1 1 7 0
5 Leusden MB5 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Dorsteti MB3 1 0 0 0 1 0 7 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden MC1 1 3 1 0 0 11 1 0
2 Holestick MC1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Dorsteti MC1 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Kromme Rijn MC1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Amersfoort MC2 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Soest MC1 1 0 0 0 1 1 11 0
  1e klasse 
  MC2A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn MC2 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Dorsteti MC2 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Maarn MC1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Baarn MC3 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Leusden MC5 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Soest MC3 1 0 0 0 1 1 3 0
  4e klasse 
  MC2B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden MC3 1 3 1 0 0 11 2 0
2 IJsseloever MC6 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Geldermalsen MC1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Fletiomare MC8 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Dorsteti MC3 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Nieuwegein MC4 1 0 0 0 1 2 11 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MD2 1 3 1 0 0 10 0 0
2 SCHC MD2 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Dorsteti MD1 1 1 0 1 0 4 4 0
4 Lelystad MD1 1 1 0 1 0 4 4 0
5 Gooische MD3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Naarden MD3 1 0 0 0 1 0 10 0
  1e klasse 
  MD2A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MD4 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Maarn MD1 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Phoenix MD3 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Doorn MD2 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Haaskamp MD2 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Dorsteti MD2 1 0 0 0 1 2 9 0
  4e klasse 
  MD2B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MD8 1 3 1 0 0 6 5 0
2 Dorsteti MD3 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Culemborg MD3 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Kampong MD7 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Houten MD6 1 0 0 0 1 5 6 0
6 Voordaan MD7 1 0 0 0 1 3 4 0
  4e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Mierlo D1 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Deurne D1 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Heesch D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Culemborg D1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 Vlijmen D1 1 3 1 0 0 2 0 0
7 Berlicum D1 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Doorn D1 1 0 0 0 1 1 4 0
9 Druten D1 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Eersel D1 1 0 0 0 1 0 5 0
11 Vianen D1 1 0 0 0 1 0 6 0
12 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 7 0
  4e klasse 
  D1 Silvercup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buitenhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Culemborg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doorn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dorsteti D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kraaien D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Leerdam D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Loenen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Nijkerk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oosterbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Saxenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UNO D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vianen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Zandvoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zeewolde D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D2 1 3 1 0 0 9 0 0
2 Spitsbergen D2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Voordaan D11 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Dorsteti D2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Zwaluwen D7 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Amersfoort D3 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Phoenix D5 1 1 0 1 0 3 3 0
8 USHC D10 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Zwaluwen D4 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Schaerweijde D8 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Schaerweijde D6 1 0 0 0 1 1 6 0
12 Weesp D4 1 0 0 0 1 0 9 0
  4e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ1 1 3 1 0 0 4 3 0
2 Amsterdam DJ1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Almere DJ1 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Huizen DJ1 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Xenios DJ1 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Dorsteti DJ1 1 0 0 0 1 2 3 0
  1e klasse 
  DJ2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden DJ4 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Dorsteti DJ2 1 3 1 0 0 6 2 0
3 SCHC DJ14 1 3 1 0 0 4 3 0
4 SCHC DJ15 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Nijkerk DJ1 1 0 0 0 1 2 6 0
6 Spitsbergen DJ1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Jong 4e klasse 
  DJ3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein DJ2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Barneveld DJ1 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Dorsteti DJ3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 SCHC DJ25 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC DJ22 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen DJ2 1 0 0 0 1 0 5 0
  Jong 5e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters H3 1 3 1 0 0 8 4 0
2 Rijnvliet H4 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Dorsteti H1 1 3 1 0 0 7 4 0
4 Spitsbergen H2 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Fletiomare H4 1 3 1 0 0 2 1 0
6 USHC H9 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan H13 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Eemvallei H3 1 0 0 0 1 0 2 0
9 Kampong H27 1 0 0 0 1 4 7 0
10 SCHC H6 1 0 0 0 1 4 8 0
11 Kampong H26 1 0 0 0 1 0 4 0
  5e klasse 
  H35A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix H35B 1 3 1 0 0 6 2 0
2 Baarn H35A 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Gooische H35K 1 3 1 0 0 7 4 0
4 Gooische H35H 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Fletiomare H35B 1 3 1 0 0 1 0 0
6 Naarden H35B 1 3 1 0 0 1 0 0
7 Almere H35A 1 0 0 0 1 0 1 0
8 Hilversum H35C 1 0 0 0 1 0 1 0
9 Maarssen H35D 1 0 0 0 1 4 7 0
10 Schaerweijde H35D 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Laren H35D 1 0 0 0 1 2 6 0
12 Dorsteti H35A 1 0 0 0 1 1 5 0
  3e klasse 
  H45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti H45A 1 3 1 0 0 11 1 0
2 Doorn H45A 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Phoenix H45C 1 3 1 0 0 2 1 0
4 SCHC H45B 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Shinty H45B 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Phoenix H45D 1 0 0 0 1 1 11 0
  1e klasse 45+ 
  H45B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden H45A 1 3 1 0 0 8 1 0
2 IJsseloever H45A 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Dorsteti H45B 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Haaskamp H45A 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Nieuwegein H45A 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Houten H45A 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Union H45C 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarn H45A 1 0 0 0 1 0 2 0
9 Ares H45A 1 0 0 0 1 1 5 0
10 Amersfoort H45E 1 0 0 0 1 1 8 0
  2e klasse 45+ 
  HJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC HJ5 1 3 1 0 0 12 5 0
2 Amersfoort HJ1 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Nijkerk HJ1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Barneveld HJ1 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Dorsteti HJ1 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Kampong HJ3 1 0 0 0 1 5 12 0
  Jong 3e klasse 
Jongste Jeugd 
  J6E1 
    1e klasse 
  J8E1 
    1e klasse 
  JF1 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M6E2 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  MF1 
    1e klasse 
  MF2 
    1e klasse 
Hoofdsponsor









Sponsoren