Organisatie

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
9-7 
Oefenwedstrijd D2
28-8 
(Vervallen) Internat
28-8 
Jeugdbestuursvergade
29-8 
Starters- en vrijwil
2-9 
Bestuursvergadering
16-9 
Jeugdbestuursvergade
7-10 
Bestuursvergadering
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Organisatie

0. Bestuur  
Bestuur   
  Theo Eigenberg  Bestuurslid  1. Voorzitter 
  Chantalle Boom  Bestuurslid  2. Secretaris 
  Maarten Freriks  Foto aanwezig Bestuurslid  3. Penningmeester 
  Jochem Legemaat  Profiel bekijken Foto aanwezig Bestuurslid  4. Hockey Technische Zaken 
  Rob Gaasbeek  Bestuurslid  7. Marketing en jeugdactiviteiten 
1. Voorzitter  
Sport & respect   
Vertrouwenscontactpersonen (VCP)   
  Brenda Bakker  Vertrouwenscontactersoon   
Vrijwilligers commissie  Email sturen naar Vrijwilligers commissie  
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken Commissie lid   
  Carla Visser  Commissie lid  Indeling bar- en wedstrijdtafel 
2. Secretaris  
Maatschappelijke stages   
  Ellen van Echteld  Contactpersoon   
Tucht commissie  Email sturen naar Tucht commissie  
  Simona Tiems  Commissie lid   
3. Penningmeester  
Financiële administratie   
Leden administratie  Email sturen naar Leden administratie  
  Liesbeth Lagendijk     
4. Hockey technische zaken  
Arbitrage commissie   
  John Willemsen  Commissie lid  Begeleiding 
  Thijmen Lindeman  Commissie lid  Indeling 
Hockey technische zaken  Email sturen naar Hockey technische zaken  
  Jochem Legemaat  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie voorzitter   
  Valentijn Peters  Foto aanwezig Commissie lid  E en F teams 
Lijncoördinatoren teams   
  Jolien Netjes  Lijncoördinator  Jongens A/B 
  Merel van Es  Lijncoördinator  Jongens C/D 
  Yvette Driessen  Foto aanwezig Lijncoördinator  Jongens jongste jeugd 
  Edwin Douwes  Foto aanwezig Lijncoördinator  Meisjes A 
  Mark van den Bergh  Foto aanwezig Lijncoördinator  Meisjes B 
  Bas Bonte  Lijncoördinator  Meisjes D 
  Janet Visser  Lijncoördinator  Meisjes jongste jeugd 
  Lianne Eigenberg  Profiel bekijken Foto aanwezig Lijncoördinator  Senioren en veteranen 
  Lianne Eigenberg  Profiel bekijken Foto aanwezig Lijncoördinator  Trimhockey 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken Lijncoördinator  Walking hockey 
Lijncoördinatoren trainers   
  Ilse van de Ven  Trainerscoördinator   
  Jame Derks  Lijncoördinator  A en B teams jongens 
  Edwin Douwes  Foto aanwezig Lijncoördinator  A en B teams meisjes 
  Myrthe Bosboom  Lijncoördinator  C teams 
  Erik van Berkel  Foto aanwezig Lijncoördinator  D teams 
  Lisette Israels  Lijncoördinator  E en F teams 
  Rob Gaasbeek  Lijncoördinator  Kabouters (funcky) en hockeyklas 
  Perry van den Brink  Profiel bekijken Foto aanwezig   Keepers 
Wedstrijdsecretariaat   
  Irene Bult  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris junioren en senioren   
  Susanna Stout  Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd   
Zaalhockey coördinator   
  Leanne Sasker  Foto aanwezig    
5. Communicatie en evenementen  
  Paul van Deurzen  Profiel bekijken   Internationaal Viking Hockeytoernooi 
  Robert Kranenburg  Foto aanwezig   Midzomeravond mixed hockey 
  Rob Gaasbeek    Oliebollen mix toernooi 
  Kirsten van Zalinge  Foto aanwezig   Oliebollen mix toernooi 
  Kirsten van Zalinge  Foto aanwezig   Paastoernooi 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken   Vrienden- en familie toernooi 
  Rob Gaasbeek    Vriendjes- en vriendinnetjestoernooi 
Communicatie commissie   
  Myrthe Bosboom  Commissie lid  Nieuwsbrief 
  Lisa Knol  Profiel bekijken Commissie lid  Nieuwsbrief 
Evenementen commissie   
  Lianne Eigenberg  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie voorzitter  Dorsteti Oktoberfeest 
  Rob Gaasbeek  Commissie voorzitter  Hollandse Avond 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken   Kampioenshuldiging/ vrijwilligersborrel 
  Karin te Lintelo – Faber  Foto aanwezig   Running dinner 
Systeembeheerder  Email sturen naar Systeembeheerder  
  Edwin Poot  Commissie lid   
6. Accommodatie en faciliteiten  
Accomodatie commissie  Email sturen naar Accomodatie commissie  
  Mark Tijs  Foto aanwezig Commissie lid  Veld en clubhuis 
  Jame Derks  Commissie lid  Veld en clubhuis 
Horeca commissie  Email sturen naar Horeca commissie  
  Kees Batelaan  Commissie lid   
  Dave Zervaas  Commissie lid   
  Hans Agasi  Foto aanwezig Commissie voorzitter   
7. Marketing en evenementen jongste jeugd  
Jeugd bestuur   
  Luuk Weustink  Foto aanwezig Commissie lid   
  Merel Tolk  Commissie lid   
  Gijs van der Wildt  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie lid   
  Justus Ouwendijk  Commissie voorzitter   
  Thijmen Carelse  Foto aanwezig Commissie lid   
  Lucia Simonse  Commissie lid   
  Mare de Boer  Commissie lid   
School- en knotshockey   
  Rob Marcus  Commissie lid  G-hockey toernooi 
  Max van Iersel  Foto aanwezig Commissie lid  School hockey toernooi 
  Rianne Munnichs  Commissie lid  School knotshockey toernooi 
Sponsor commissie  Email sturen naar Sponsor commissie  
  Petra Zandstra  Commissie lid   
  John Willemsen  Commissie lid   
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken Commissie lid   
  Kees Batelaan  Commissie lid   
9. Kascontrole commissie  
  Hans van Kampen  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie lid   
  Peter Bannink  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie lid   
Hoofdsponsor















Sponsoren