Organisatie

Handige links
Inloggen

Agenda
31-1 
Gourmet M6E1
5-2 
Bestuursvergadering
15-2 
Running Dinner šŸ½
16-2 
Huldiging zaalhockey
2-3 
ALV RTC Duurstede
4-3 
Bestuursvergadering
1-4 
Bestuursvergadering
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Organisatie

0. Bestuur  
Bestuur   
  Theo Eigenberg  Foto aanwezig Bestuurslid  1. Voorzitter 
  Rianne Munnichs  Bestuurslid  2. Secretaris 
  Maarten Freriks  Bestuurslid  3. Penningmeester 
  Jochem Legemaat  Profiel bekijken Foto aanwezig Bestuurslid  4. Hockey Technische Zaken 
  Rob Gaasbeek  Bestuurslid  7. Marketing en jeugdactiviteiten 
1. Voorzitter  
Vertrouwenspersonen   
  Brenda Bakker  Vertrouwenspersoon   
2. Secretaris  
Arbitrage commissie   
  John Willemsen  Commissie lid  Begeleiding 
  Thijmen Lindeman  Foto aanwezig Commissie lid  Indeling 
Maatschappelijke stages   
  Ellen van Echteld  Contactpersoon   
Tucht commissie  Email sturen naar Tucht commissie  
  Simona Tiems  Commissie lid   
Vrijwilligers commissie  Email sturen naar Vrijwilligers commissie  
  Carla Visser  Commissie lid  Indeling bar- en wedstrijdtafel 
3. Penningmeester  
FinanciĆ«le administratie   
Leden administratie  Email sturen naar Leden administratie  
  Liesbeth Lagendijk     
4. Hockey technische zaken  
Lijncoƶrdinatoren teams   
  Jolien Netjes  Lijncoƶrdinator  Jongens A/B 
  Merel van Es  Lijncoƶrdinator  Jongens C/D 
  Yvette Driessen  Lijncoƶrdinator  Jongens jongste jeugd 
  Edwin Douwes  Foto aanwezig Lijncoƶrdinator  Meisjes A 
  Mark van den Bergh  Lijncoƶrdinator  Meisjes B 
  Brigitha Scheenstra  Lijncoƶrdinator  Meisjes C 
  Bas Bonte  Lijncoƶrdinator  Meisjes D 
  Janet Visser  Lijncoƶrdinator  Meisjes jongste jeugd 
  Lianne Eigenberg  Profiel bekijken Lijncoƶrdinator  Senioren en veteranen 
  Liesbeth Lagendijk  Lijncoƶrdinator  Trimhockey 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken Lijncoƶrdinator  Walking hockey 
Lijncoƶrdinatoren trainers   
  Jame Derks  Lijncoƶrdinator  A en B teams jongens 
  Edwin Douwes  Foto aanwezig Lijncoƶrdinator  A en B teams meisjes 
  Myrthe Bosboom  Lijncoƶrdinator  C teams 
  Erik van Berkel  Lijncoƶrdinator  D teams 
  Lisette Israels  Lijncoƶrdinator  E en F teams 
  Rob Gaasbeek  Lijncoƶrdinator  Kabouters (funcky) en hockeyklas 
Materialen commissie  Email sturen naar Materialen commissie  
  Albert Faber  Foto aanwezig Commissie lid   
Trainers coƶrdinatoren   
  Elsedien Lukic  Trainers coƶrdinator jongste jeugd   
  Ilse van de Ven  Trainerscoƶrdinator   
Wedstrijdsecretariaat   
  Susanna Stout  Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd   
  Irene Bult  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris Senioren   
Zaalhockey coƶrdinator   
  Leanne Sasker     
5. Communicatie en evenementen  
Communicatie commissie   
  Karin Vermeer  Commissie lid  Nieuwsbrief 
Evenementen commissie   
  Lianne Eigenberg  Profiel bekijken Commissie voorzitter  Dorsteti Oktoberfeest 
  Rob Gaasbeek  Commissie voorzitter  Hollandse Avond 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken   Kampioenshuldiging/ vrijwilligersborrel 
  Karin te Lintelo ā€“ Faber    Running dinner 
Hockeytoernooien en -clinics commissie   
  Rob Marcus    G-hockey toernooi 
  Paul van Deurzen  Profiel bekijken Foto aanwezig   Internationaal Viking Hockeytoernooi 
  Robert Kranenburg    Midzomeravond mixed hockey 
  Rob Gaasbeek    Oliebollen mix toernooi 
  Kirsten van Zalinge    Oliebollen mix toernooi 
  Kirsten van Zalinge    Paastoernooi 
  Max van Iersel  Foto aanwezig   School hockey toernooi 
  Rianne Munnichs    School knotshockey toernooi 
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken   Vrienden- en familie toernooi 
  Rob Gaasbeek    Vriendjes- en vriendinnetjestoernooi 
Website- en systeembeheer  Email sturen naar Website- en systeembeheer  
  Edwin Poot  Foto aanwezig    
6. Accommodatie en faciliteiten  
Accomodatie commissie  Email sturen naar Accomodatie commissie  
  Mark Tijs  Commissie lid   
  Jame Derks  Commissie lid   
Horeca commissie  Email sturen naar Horeca commissie  
  Kees Batelaan  Commissie lid   
  Hans Agasi  Foto aanwezig Commissie voorzitter   
  Dave Zervaas  Commissie lid   
Medische commissie   
  Rene Roelofs  Commissie voorzitter   
Veldkeurings commissie   
7. Marketing en evenementen jongste jeugd  
Grote Clubactie   
  Theo Eigenberg  Foto aanwezig Coƶrdinator Grote Clubactie   
Jeugd bestuur   
  Merel Tolk  Commissie lid   
  Gijs van der Wildt  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissie lid   
  Justus Ouwendijk  Commissie voorzitter   
  Thijmen Carelse  Commissie lid   
  Lucia Simonse  Commissie lid   
  Mare de Boer  Commissie lid   
Sponsor commissie  Email sturen naar Sponsor commissie  
  Petra Zandstra  Commissie lid   
  John Willemsen  Commissie lid   
  Kees Batelaan  Commissie lid   
  Ingeborg Blaauw  Profiel bekijken Commissie lid   
9. Kascontrole commissie  
  Hans van Kampen  Profiel bekijken Commissie lid   
  Peter Bannink  Profiel bekijken Commissie lid   
Hoofdsponsor












Sponsoren