Trainingsschema

Handige links
Inloggen

Agenda
24-9 
The Dorsteti Sunday
24-9 
The Dorsteti Sunday
1-10 
The Dorsteti Sunday
1-10 
The Dorsteti Sunday
7-10 
persoonlijk feest
8-10 
The Dorsteti Sunday
8-10 
The Dorsteti Sunday
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 30-6-2017 t/m 30-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JD2 Hugo Willemsen
Jordy Derks
Volvo - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Annemoon van den Broek
Evi van Deurzen
Rabobank - A
17:00 - 18:00 M6E2 Dana Andriessen
Lisette Israels
Rabobank - B
17:00 - 18:00 M8E3 Isa Vermeer
Sharon van Meurs
Rabobank - CD
17:00 - 18:00 MD2 Floor Klaarenbeek Volvo - AB
18:00 - 19:00 Keepers maandag 1 Renske Visser Rabobank - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Floor Klaarenbeek
Laura Tijs
Volvo - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Hester Aris
Marjoleine Marree
Volvo - CD
18:00 - 19:00 MB3 Merel Platenburg Rabobank - AB
19:00 - 20:30 JC1 Pascal Marcus
Justus Ouwendijk
Volvo - CD
19:00 - 19:45 Keepers maandag 2 Renske Visser Rabobank - CD
19:00 - 20:00 MA1 Kjell Korfage
Krijn Korfage
Volvo - AB
19:00 - 20:30 MB2 Merel Platenburg Rabobank - AB
19:45 - 20:30 Keepers maandag 3 Renske Visser Rabobank - CD
20:30 - 22:00 JA1 Jame Derks Rabobank - AB
20:30 - 22:00 MA2 Jesper van der Voort Rabobank - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed Theo Eigenberg Volvo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Rianne Munnichs
Gerben Minkema
Volvo - AB
16:30 - 17:30 JD1 Koen Banis
Roberto Savelli
Volvo - CD
16:30 - 18:00 MD3 Erik van Berkel Rabobank - CD
16:30 - 18:00 MD4 Jasmijn van Rooijen
Mical Beyene
Rabobank - AB
17:30 - 18:30 JB1 - Hockeywerkt Volvo - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Duco Visser
Naftali van Westering
Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MC1 Edwin Douwes Volvo - CD
18:00 - 19:30 MD1 Erik van Berkel Rabobank - CD
18:30 - 19:30 MB5 - Hockeywerkt Volvo - AB
19:00 - 20:30 MC2 Laurien Polman Rabobank - AB
19:30 - 21:00 MB1 Edwin Douwes Volvo - CD
19:30 - 20:30 MB4 - Hockeywerkt Volvo - AB
20:30 - 22:00 DJ1 Jochem Legemaat
- Hockeywerkt
Martijn Zandstra
Volvo
20:30 - 22:00 DJ2 - Hockeywerkt
Jochem Legemaat
Martijn Zandstra
Volvo
20:30 - 22:00 DJ3 - Hockeywerkt
Jochem Legemaat
Martijn Zandstra
Volvo
20:30 - 22:00 MA3 Max van Iersel Rabobank - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimdames WO Martijn Zandstra
Dick Linde
Volvo - AB
15:30 - 16:30 Keepers inloopuur Anniek Schoonderbeek Rabobank - C
16:00 - 17:00 Funkey Minne Blaauw Volvo - C
16:00 - 17:00 Hockeyklas Monique van Paassen
Thijs de Kruiff
Koen Volleberg
Valentijn Peters
Volvo - AB
16:00 - 17:00 Keepers JJ Joep Sinoo Rabobank - D
16:00 - 17:00 M6E1 Lisette Israels Volvo - D
16:30 - 17:30 Keepers woensdag 1 Anniek Schoonderbeek Rabobank - C
16:30 - 17:30 MF1 Mare Hoekstra
Sophie Vermeer
Rabobank - A
16:30 - 17:30 MF2 IJf van Eldik
Ymke Banis
Rabobank - B
17:00 - 18:00 JF1 Floris Ouwendijk
Daan Arendonk
Volvo - C
17:00 - 18:00 M6E2 Dana Andriessen Volvo - D
17:00 - 18:00 M8E1 Floor Klaarenbeek
Laura Tijs
Volvo - AB
17:30 - 18:15 Keepers woensdag 2 Anniek Schoonderbeek Rabobank - CD
17:30 - 19:00 MC3 Daan van Cooten Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MB3 Merel Platenburg Volvo - CD
18:00 - 19:30 MD2 Floor Klaarenbeek
Eline Volleberg
Volvo - AB
18:15 - 19:00 Keepers woensdag 3 Anniek Schoonderbeek Rabobank - CD
19:00 - 20:30 JC2 Emma Willemsen
Fleur van der Lienden
Rabobank - AB
19:30 - 20:30 JA1 Jame Derks Rabobank - CD
19:30 - 20:30 JC1 Justus Ouwendijk
Pascal Marcus
Volvo - AB
19:30 - 20:30 MB2 Merel Platenburg Volvo - CD
20:30 - 22:00 HJ1 Harold Pouw Volvo - AB
20:30 - 21:30 MA2 Jame Derks Rabobank - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed Theo Eigenberg Volvo - CD 1 x per maand (bij competitie)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Bram van der Wildt
Rianne Munnichs
Rabobank - AB
17:30 - 19:00 JD1 Justus Ouwendijk Volvo - CD
17:30 - 19:00 JD2 Hugo Willemsen
Jordy Derks
Volvo - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Hester Aris
Marjoleine Marree
Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MB5 Claes Groot Rabobank - CD
19:00 - 20:30 JB1 Theo Eigenberg Volvo - CD
19:00 - 20:30 MA1 Kjell Korfage
Krijn Korfage
Volvo - AB
19:00 - 20:30 MB4 Marc Azoz Gracia Rabobank - AB
19:30 - 20:30 MA3 Claes Groot Rabobank - CD
20:30 - 22:00 HA Volvo
20:30 - 22:00 HVL1 Volvo
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Proeflessenklas Justus Ouwendijk Volvo - C
17:00 - 18:00 J8E1 Duco Visser
Naftali van Westering
Rabobank - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Cesanne van Echteld
Jules van Echteld
Rabobank - CD
17:00 - 18:00 MD1 Edwin Douwes Volvo - AB
17:00 - 18:00 MD3 Erik van Berkel Volvo - CD
18:00 - 19:00 MC1 Edwin Douwes Volvo - AB
18:00 - 19:00 MD4 Mirthe van Zwieten
Sanne van den Brink
Volvo - CD
19:00 - 20:00 JC2 Emma Willemsen
Fleur van der Lienden
Rabobank - CD
19:00 - 20:00 MB1 Edwin Douwes Volvo - AB
19:00 - 20:00 MC2 Merel Heijmen
Puck Welleman
Rabobank - AB
19:00 - 20:00 MC3 Daan van Cooten Volvo - CD
Hoofdsponsor














Sponsoren