KEUKEN-/BARDIENST

Handige links
Inloggen

Agenda
24-9 
The Dorsteti Sunday
24-9 
The Dorsteti Sunday
1-10 
The Dorsteti Sunday
1-10 
The Dorsteti Sunday
7-10 
persoonlijk feest
8-10 
The Dorsteti Sunday
8-10 
The Dorsteti Sunday
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Barrooster
zaterdag 23 september 2017 
08:00 - 12:00  Titi Admu Barhoofd 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Pleun Dikker Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noor Kooring Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Marit Jansen Bardienst 
08:15 - 11:45  Amira Abdi Ahmed Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:45  Jasmijn Vermeij Wedstrijdtafel 
12:00 - 16:00  Ellen van Echteld Barhoofd 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Dana Andriessen Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Stijn van Bentum Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mexx den Boggende Bardienst 
14:45 - 17:30  Judith Bakker Wedstrijdtafel 
16:00 - 19:30  Kees Batelaan Barhoofd 
16:15 - 19:30  Ouders/verzorgers van Feline Cevaal Bardienst 
16:15 - 19:30  Ouders/verzorgers van Marjoleine Marree Bardienst 
zondag 24 september 2017 
11:00 - 16:00  Kees Batelaan Barhoofd 
11:30 - 15:00  Ellen van Echteld Bardienst 
zaterdag 30 september 2017 
08:00 - 12:00  Roesja Willemsen Barhoofd 
08:00 - 11:45  Ruben Verhoeven Wedstrijdtafel 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Luuk Arendonk Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Frederique van Doleweerd Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Marit Hählen Bardienst 
11:45 - 14:45  Luna de Wit Wedstrijdtafel 
12:00 - 16:00  Ingeborg Blaauw Barhoofd 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Marloes Biemans Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Anne van Esch Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Wessel Hoogland Bardienst 
14:45 - 17:45  Zed van den Brom Wedstrijdtafel 
16:00 - 19:30  Erik Visser Barhoofd 
16:15 - 19:30  Ouders/verzorgers van Anouk van Galen Bardienst 
16:15 - 19:30  Ouders/verzorgers van Emma Ide Bardienst 
zaterdag 7 oktober 2017 
08:00 - 12:00  Bouke Jan Visser Barhoofd 
08:00 - 11:45  Levi Reitsma Wedstrijdtafel 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Renee Berendsen Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lois Brouerius van Nidek Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sara Spanauf Bardienst 
11:45 - 14:45  Philène van Meurs Wedstrijdtafel 
12:00 - 16:00  Dave Servaas Barhoofd 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Tim Jeronimus Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Tara Schoorlemmer Bardienst 
12:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Bram Koorstra Bardienst 
14:45 - 17:45  Karlijn Mertens Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Loes Esmeijer Bardienst 
16:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Fleur van der Lienden Bardienst 
zondag 8 oktober 2017 
11:15 - 15:30  Kees Batelaan Barhoofd 
11:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Tess Dirks Bardienst 
11:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sander Gensen Bardienst 
Hoofdsponsor














Sponsoren