Competitie

Handige links
Inloggen

Agenda
22-11 
VrijMiBo
27-11 
Verkoop zaalhockey s
29-11 
Sponsor activiteit
30-11 
Persoonlijk Feest KB
3-12 
Informatie avond zaa
4-12 
Bestuursvergadering
6-12 
Gourmet MC1
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 15358 HC Leerdam MA1 45 15:10 16:40 uit -   info
MA2 15418 MHC Vianen MA2 15:10 15:40 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Diane de Gier en Merel Heijmen
MA3 15413 Hockeyclub SCHC MA8 14:40 15:10 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Claes Groot en Emmely Nagtegaal
MB1 18562 Zwaluwen Utrecht MB1 16:35 17:20 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Sarah Eigenberg en Theo Eigenberg
MB2 13768 Zwaluwen Utrecht MB3 16:20 16:50 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Sarah van de Kuil en Ima Jónsson Bakker
sarah niet luuk weustink fluit
MB3 13704 HMHC MB8 40 14:55 16:05 uit -   info
MC1 14303 HMHC MC3 40 14:40 16:05 uit -   info
MC2 14337 Hockeyclub Montfoort MC1 13:00 13:30 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Maite Heesen en Irene Buteyn
MC3 14335 HC Kromme Rijn MC4 09:40 10:10 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Tessa Schellings en Evy Zareian
MD1 14929 Hockeyclub Amersfoort MD2 35 09:00 10:20 uit -   info
MD2 14883 HC Geldermalsen MD1 40 10:15 11:25 uit -   info
MD3 14900 HC IJsseloever MD7 35 11:45 12:50 uit -   info
JA1 12062 MHC Fletiomare JA2 13:30 14:00 Veld 1 Volvo  info
JB1 12674 Huizer HC JB1 10:10 10:40 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Tycho Visscher en Hugo Willemsen
JB2 12673 Huizer HC JB3 11:50 12:20 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Julian Giesing en Koen Banis
JC1 12934 't Spandersbosch JC2 45 12:55 14:10 uit -   info
JC2 12924 Larensche Mixed Hockey Club JC4 11:20 11:50 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Lotte Versteeg en Roos Hensen
JD1 13243 Gooische Hockey Club JD5 08:30 09:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Joost van Zwieten en Ilian Njiokiktjien

23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 17919 VMHC Spitsbergen M6E1 40 07:20 08:30 uit -   info
M6E2 17906 Hockeyclub Montfoort M6E1 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank B info
M8E1 17352 M.H.C. Weesp M8E1 60 07:30 09:00 uit -   info
M8E2 17390 HC Leerdam M8E1 45 07:30 08:45 uit -   info
MF1 18351 MHC Leusden MIXF4 30 07:30 08:30 uit -   info
J6E1 16693 SV Kampong Hockey J6E8 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank C info
J8E1 16454 MHC Maarn J8E1 30 10:15 11:15 uit -   info
JF1 16802 Schaerweijde JF6 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank A info


Hoofdsponsor












Sponsoren