Competitie

Handige links
Inloggen

Agenda
16-11 
Gourmet MB4
22-11 
Cursus HT2 JJ
23-11 
VrijMiBo
23-11 
Gourmet DJ1
24-11 
Gourmet MC1
27-11 
Algemene Ledenvergad
29-11 
Cursus HT2 JJ
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 27206 Doornse Hockey Club MA1 15 16:30 17:30 uit -   info
MA2 27198 Hilversum MA3 16:00 16:30 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Merel Platenburg en Feline Cevaal
MA3 27255 Loenense MHC MA3 14:15 14:45 Veld 2 Rabobank  info
MB1 24852 Larensche Mixed Hockey Club MB2 45 11:30 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB2 24792 Loenense MHC MB3 16:15 16:45 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Maartje ter Beek en Luka van Impelen
MB3 24805 M.H.C. LELYSTAD MB3 60 12:00 13:30 uit -   info
MB4 24808 Hockeyclub SCHC MB9 12:45 13:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Eva de Goede en Fleur Seinen
MC1 6127 MHV Maarssen MC2 11:00 11:45 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Paul Tijs en Mark Tijs
MC2 6735 HC IJsseloever MC6 35 13:10 14:15 uit -   info
MC3 7044 Hockey Club Naarden MC7 11:00 11:30 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Megan Bergwerf en Ymke Banis
MD1 21302 Hockeyclub Amersfoort MD1 09:30 10:15 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Lisa Van Haarlem en Lotte Versteeg
MD2 21362 MHC Leusden MD6 30 12:30 13:30 uit -   info
MD3 21284 Hockeyclub De Haaskamp MD2 30 08:30 09:30 uit -   info
MD4 21314 Schaerweijde MD7 09:30 10:00 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Anne Demoed en Roos de Jong
JA1 28778 VMHC Spitsbergen JA1 40 14:20 15:30 uit -   info
JB1 26287 SV Kampong Hockey JB4 14:30 15:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Emma Willemsen en Justus Ouwendijk
JB2 26275 Schaerweijde JB6 30 15:45 16:45 uit -   info
JC1 3599 Hockeyclub SCHC JC3 40 11:50 13:00 uit -   info
JC2 3841 Schaerweijde JC6 30 14:00 15:00 uit -   info
JD1 22435 HC Leerdam JD1 13:00 13:30 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Julian Giesing en Daan Arendonk
JD2 22391 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD4 30 11:30 12:30 uit -   info

17 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 16489 MHC Woerden ME1 08:45 09:15 Veld 1 Volvo C info
M6E2 16893 Zwaluwen Utrecht ME1 30 08:25 09:25 uit -   info
  Veld 2B (Let op: start op tijd ivm krappe planning!)  
M6E3 17987 H.C. Eemvallei ME6 40 08:50 10:00 uit -   info
M8E1 17923 MHC Fletiomare M8E3 45 09:00 10:15 uit -   info
  Veld 3A/B  
M8E2 16202 MHCN M8E3 08:30 09:00 Veld 1 Volvo AB info
MF1 17067 Huizer HC MF2 08:45 09:15 Veld 1 Volvo D info
MF2 17505 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MF4 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank A info
J6E1 21846 SV Phoenix JE1 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank B info
J8E1 15290 MHV Maarssen J8E3 40 09:20 10:30 uit -   info
JF1 15914 HC IJsseloever JF1 35 07:55 09:00 uit -   info
  veld 3a  


Hoofdsponsor














Sponsoren