Trainingsschema

Handige links
Inloggen

Agenda
25-10 
VrijMiBo
26-10 
Dorsteti Oktoberfest
28-10 
Clinic nieuwe hockey
1-11 
Filmavond Jongste je
4-11 
ALV RTC Duurstede
6-11 
Bestuursvergadering
10-11 
Laatste dag inlevere
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 1-9-2019 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Cedric Westerman
Quint Toering
Volvo - D
17:00 - 18:00 J8E1 Ilian Njiokiktjien
Wim Eigenberg
Rabobank - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Lucia Simonse
Mare de Boer
Volvo - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Lisette Israels
Noor den Hartog
Sabijn van Vucht
Volvo - C
17:00 - 18:00 M8E2 Robert Kranenburg Rabobank - CD
18:00 - 19:30 JC2 Duco Visser
Jules van Echteld
Volvo - CD
18:00 - 19:30 JD1 Floris Ouwendijk
Sophie Pouw
Rabobank - AB
18:00 - 19:00 Keepers maandag 1 Gabe van der Schoot
Moos Vlaar
Rabobank - CD JJ
18:00 - 19:00 MD2 Mare Hoekstra
Sophie Vermeer
Volvo - AB
19:00 - 20:00 Keepers maandag 2 Fee van den Brink
Gabe van der Schoot
Zed van den Brom
Rabobank - CD D,C jeugd
19:00 - 20:00 MC3 Mare Hoekstra Volvo - AB
19:30 - 20:30 JB2 Jame Derks Volvo - CD
19:30 - 20:30 MB3 Rob Gaasbeek Rabobank - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed Jame Derks
Rob Gaasbeek
Volvo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD1 Erik van Berkel Volvo - AB
16:30 - 18:00 MD3 Isa Vermeer
Sharon van Meurs
Volvo - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Dana Andriessen Rabobank - CD
17:30 - 19:00 JB1 Jame Derks Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MB1 Edwin Douwes Volvo - CD
18:00 - 19:30 MC1 Ronald Prent Rabobank - CD
18:00 - 19:30 MC2 Erik van Berkel Volvo - AB
19:00 - 20:30 JA1 Jame Derks Rabobank - AB
19:30 - 21:00 MA1 Edwin Douwes Volvo - CD
19:30 - 20:30 MA2 Max van Iersel Volvo - AB
19:30 - 20:30 MB2 Ronald Prent Rabobank - CD
20:30 - 22:00 MA3 Max van Iersel Volvo - AB
21:00 - 22:00 DJ2 Edwin Douwes Volvo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimdames WO Dick Linde Volvo
16:30 - 17:30 J6E1 Valentijn Peters
Vic van de Donk
Rabobank - C
16:30 - 17:30 JF1 Luuc Kouwenhoven
Luuk Arendonk
Rabobank - D
17:00 - 18:00 Funkey Anne van Esch
Joelle van Keulen
Volvo - D
17:00 - 18:00 Hockeyklas Anouk van Rooijen
Gijs van der Wildt
Sophie van den Bergh
Volvo - BC
17:00 - 18:00 MF1 Nienke Witkamp
Sophie Vermeer
Volvo - A
17:30 - 18:30 M6E1 Brechtje de Monchy
Philène van Meurs
Rabobank - C
17:30 - 18:30 M6E2 Lisette Israels
Elina Savelli
Fleur Tijs
Rabobank - D
17:30 - 19:00 MC3 Daan van Cooten Rabobank - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Anne van Esch
Joelle van Keulen
Volvo - AB
18:00 - 19:30 MD2 Mare Hoekstra
Nienke Witkamp
Volvo - CD
19:00 - 20:30 JB2 Jame Derks Rabobank - CD
19:00 - 20:30 JC1 Hugo Willemsen
Jordy Derks
Volvo - AB
19:00 - 20:30 MB3 Daan van Cooten Rabobank - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD3 Sterre Douwes
Isabel Freriks
Volvo - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Dana Andriessen Rabobank - AB
17:00 - 18:00 MC1 Ronald Prent Volvo - CD
17:30 - 18:30 J8E1 Wim Eigenberg
Bram van der Wildt
Rabobank - CD
17:30 - 18:30 JD1 Floris Ouwendijk
Sophie Pouw
Volvo - AB
18:00 - 19:00 MA3 Claes Groot Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MB2 Ronald Prent Volvo - CD
18:30 - 19:30 JB1 Jame Derks
- Hockeywerkt
Volvo - AB
18:30 - 19:30 MB1 Edwin Douwes Rabobank - CD
19:00 - 20:30 MA2 Claes Groot Rabobank - AB
19:30 - 20:30 JA1 Jame Derks
- Hockeywerkt
Volvo - AB
19:30 - 20:30 MA1 Edwin Douwes Rabobank - CD
19:30 - 20:30 MC2 Theo Eigenberg Volvo - CD
20:30 - 22:00 D1 Edwin Douwes Rabobank - CD
20:30 - 22:00 HA Rabobank - AB
20:30 - 22:00 HVL1 - Hockeywerkt Volvo
20:30 - 22:00 HVL2 - Hockeywerkt Volvo
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD1 Erik van Berkel Volvo - CD
17:00 - 18:00 JC1 Hugo Willemsen
Jordy Derks
Rabobank - AB
17:00 - 18:00 JC2 Duco Visser
Jules van Echteld
Volvo - AB
18:00 - 19:00 Keepers vrijdag AB Fee van den Brink
Zed van den Brom
Robert-Jan Boreel
Rabobank - CD
19:30 - 21:00 DJ1 Volvo
19:30 - 21:00 DJ3 Volvo
19:30 - 21:00 HJ1 Volvo
Hoofdsponsor












Sponsoren