Trainingsschema

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
7-10 
Bestuursvergadering
10-10 
Oefenwedstrijd MD3 -
10-10 
Oefenwedstrijd MB2 t
14-10 
vriendjes en vriendi
21-10 
Jeugdbestuursvergade
31-10 
Dorsteti Oktoberfest
2-11 
ALV RTC Duurstede
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 31-8-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Bram van der Wildt
Wim Eigenberg
Dorsteti - AB
17:00 - 18:00 J6E1 Lisette Israels
Noa Hopman
Roos van Beek
Dain Rommens
Finn Palma
Dorsteti - CD circuittraining
17:00 - 18:00 J8E1 Dana Andriessen
Fleur Tijs
Noor den Hartog
Sabijn van Vucht
Anne van Esch
Joelle van Keulen
Rabobank circuittraining
17:00 - 18:00 M6E1 Noa Hopman
Roos van Beek
Lisette Israels
Dain Rommens
Finn Palma
Dorsteti - CD circuittraining
17:00 - 18:00 M8E1 Dana Andriessen
Fleur Tijs
Noor den Hartog
Sabijn van Vucht
Anne van Esch
Joelle van Keulen
Rabobank circuittraining
17:00 - 18:00 M8E2 Dana Andriessen
Fleur Tijs
Noor den Hartog
Sabijn van Vucht
Anne van Esch
Joelle van Keulen
Rabobank circuittraining
18:00 - 19:30 JC1 Sophie Pouw
Floris Ouwendijk
Dorsteti - AB
18:00 - 19:30 JC2 Duco Visser
Jordy Derks
Dorsteti - CD
18:00 - 19:30 MC2 Joelle van Keulen
Mare de Boer
Rabobank - AB
18:00 - 19:30 MC3 - Hockeywerkt Rabobank - CD
19:30 - 20:30 JA2 Jame Derks Dorsteti - CD
19:30 - 20:30 JB1 - Hockeywerkt Rabobank - CD
19:30 - 20:30 MB3 Robert Kranenburg Dorsteti - AB
20:30 - 22:00 JA1 - Hockeywerkt Rabobank - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed Jame Derks Dorsteti
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD1 Erik van Berkel Rabobank - AB
16:30 - 18:00 MD2 Ilian Njiokiktjien
Mare de Boer
Dorsteti - CD
16:30 - 18:00 MD3 Dana Andriessen Rabobank - CD
18:00 - 19:00 Keepers JJ Gabe van der Schoot Rabobank - CD
18:00 - 19:30 MB1 Edwin Douwes Dorsteti - CD
18:00 - 19:30 MB2 Edwin Douwes Dorsteti - AB
18:00 - 19:30 MC1 Erik van Berkel Rabobank - AB
19:00 - 20:30 Keepers A-B Fee van den Brink
Gabe van der Schoot
Robert-Jan Boreel
Zed van den Brom
Rabobank - CD en Senioren keepers
19:00 - 20:30 Keepers D-C Fee van den Brink
Gabe van der Schoot
Robert-Jan Boreel
Zed van den Brom
Rabobank - CD en Senioren keepers
19:30 - 21:00 MA1 Edwin Douwes Dorsteti - CD
19:30 - 21:00 MA2 Max van Iersel Dorsteti - AB
20:00 - 21:30 DJ1 Jame Derks Rabobank - AB
21:00 - 22:30 D1 Edwin Douwes Dorsteti - CD
21:00 - 22:00 DJ2 Max van Iersel Dorsteti - AB
21:00 - 22:00 MA3 Max van Iersel Dorsteti - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimdames WO Dick Linde Dorsteti
16:30 - 17:30 Hockeyklas Casper van der Velden
Rob Gaasbeek
Tjomme Waardenburg
Dana Andriessen
Juliette Hemmes
Dorsteti - AB
16:30 - 17:30 JF1 Lisette Israels
Noa Piet
Rabobank - D
16:30 - 17:30 Kabouters Ilse van de Ven
Lucia Simonse
Bianca Winter
Brit Douwes
Jorja Janssen
Dorsteti - CD
16:30 - 17:30 MF1 Jasmijn Legemaat
Quint Toering
Rabobank - C
17:30 - 18:30 J6E1 Cedric Westerman
Fleur van Garderen
Rabobank - D
17:30 - 18:30 J8E1 Vic van de Donk
Julian Bergmans
Rabobank - AB
17:30 - 18:30 M6E1 Femke van Keulen
Quint Toering
Rabobank - C
17:30 - 18:30 M8E1 Fleur Tijs
Isabel Rosengarten
Dorsteti - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Edwin Korthorst
Iris van Berkel
Dorsteti - CD
18:30 - 20:00 JB1 Jame Derks Dorsteti - CD
18:30 - 20:00 MB3 - Hockeywerkt Dorsteti - AB
20:00 - 21:00 JA1 Jame Derks Dorsteti - CD
20:00 - 21:30 JA2 - Hockeywerkt Dorsteti - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JD1 Bram van der Wildt
Wim Eigenberg
Rabobank - AB
16:30 - 17:30 MD2 Ilian Njiokiktjien
Mare de Boer
Rabobank - CD
17:30 - 18:30 JC1 Floris Ouwendijk
Sophie Pouw
Dorsteti - AB
17:30 - 18:30 JC2 Duco Visser
Jordy Derks
Dorsteti - CD
17:30 - 18:30 MC2 Mare de Boer
Anne van Esch
Rabobank - CD
17:30 - 18:30 MC3 Daan van Cooten Rabobank - AB
18:30 - 19:30 MB1 Edwin Douwes Rabobank - CD
18:30 - 19:30 MB2 Daan van Cooten Rabobank - AB
18:30 - 19:30 MC1 Paul van der Voet Dorsteti - CD
19:00 - 20:30 MA3 Peter Bannink Dorsteti - AB
19:30 - 20:30 D1 Edwin Douwes Dorsteti - CD
19:30 - 20:30 MA1 Edwin Douwes Rabobank - CD
19:30 - 20:30 MA2 Max van Iersel Rabobank - AB
20:30 - 22:00 D2 Edwin Douwes Rabobank - CD
20:30 - 22:00 H35A Rabobank - AB
20:30 - 22:00 H45A Dorsteti
20:30 - 22:00 H45B Dorsteti
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD1 Erik van Berkel Dorsteti - CD
17:30 - 18:30 MD3 Dana Andriessen Dorsteti - AB
20:00 - 21:00 HJ1 Edwin Douwes Dorsteti
Hoofdsponsor









Sponsoren