Wedstrijden per team
Webshop
Handige links
Inloggen
Agenda
19-5 | Vriendentoernooi |
21-5 | RTC Duurstede |
24-5 | Teamavond Dames 1 |
14-6 | seizoen afsluiting m |
26-8 | Knotshockey toernooi |
1-9 | Viking Jarl Toernooi |
8-11 | Voedselbank Vrijwill |
Hele agenda |
D2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Lijncoördinator | Gijs Gijsbertsen | |||
Lijncoördinator | Sophie Pouw | |||
Trainer | Edwin Douwes | |||
Aanvoerder | Myrthe Bosboom | |||
Aanvoerder | Ella Kivit | |||
Aanvoerder | Pien Lammers |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | SV Kampong Hockey D18 | 11:15 | 12:30 | uit | route | ||
26 mei | Hockeyclub Amersfoort D3 | 15:40 | 16:25 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: H1 |
|||||||
2 jun | MMHC Voordaan D8 | 09:10 | 10:30 | uit | route | ||
9 jun | HC Rijnvliet D3 | 12:05 | 12:50 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: H45-1 |
|||||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Rijnvliet D3 | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 31 | 22 | 0 |
2 | Phoenix D4 | 15 | 29 | 8 | 5 | 2 | 19 | 14 | 0 |
3 | Kampong D15 | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 30 | 18 | 0 |
4 | UNO D6 | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 25 | 17 | 0 |
5 | UNO D5 | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 31 | 24 | 0 |
6 | Kampong D18 | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 29 | 30 | 0 |
7 | USHC D6 | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 27 | 23 | 0 |
8 | Dorsteti D2-O | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 36 | 28 | 0 |
9 | Kampong D14 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 18 | 31 | 0 |
10 | Voordaan D8 | 15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 15 | 28 | 0 |
11 | Amersfoort D3 | 15 | 7 | 2 | 1 | 12 | 18 | 44 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Rijnvliet D3 | Kampong D15 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voordaan D8 | Phoenix D4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | Dorsteti D2-O | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Kampong D18 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | Kampong D14 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Dorsteti D2-O | UNO D5 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Rijnvliet D3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | Amersfoort D3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D18 | Voordaan D8 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | UNO D6 | Kampong D15 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | USHC D6 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | Kampong D18 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dorsteti D2-O | Kampong D14 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voordaan D8 | Amersfoort D3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Phoenix D4 | UNO D6 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Rijnvliet D3 | (3-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | Dorsteti D2-O | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | UNO D5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | Voordaan D8 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Dorsteti D2-O | Kampong D15 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | Voordaan D8 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | Kampong D14 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | Kampong D18 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | Phoenix D4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | USHC D6 | UNO D6 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Kampong D18 | UNO D5 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | Rijnvliet D3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | USHC D6 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | UNO D6 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Dorsteti D2-O | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | UNO D5 | Amersfoort D3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | Voordaan D8 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dorsteti D2-O | Kampong D18 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | Kampong D14 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | Phoenix D4 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Voordaan D8 | UNO D5 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Dorsteti D2-O | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Kampong D15 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | UNO D6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D18 | USHC D6 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | UNO D5 | Rijnvliet D3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Kampong D14 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | Kampong D18 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dorsteti D2-O | Voordaan D8 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | Amersfoort D3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Kampong D18 | Phoenix D4 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | Kampong D14 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Kampong D15 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | Dorsteti D2-O | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voordaan D8 | USHC D6 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | USHC D6 | Rijnvliet D3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Amersfoort D3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | Voordaan D8 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | UNO D6 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | Kampong D18 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Kampong D15 | Rijnvliet D3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | Voordaan D8 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | UNO D5 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D18 | Amersfoort D3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Rijnvliet D3 | Phoenix D4 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Kampong D14 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voordaan D8 | Kampong D18 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | USHC D6 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | Dorsteti D2-O | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DONDERDAG 21 MAART 2024 | |||||||||
.. | Dorsteti D2-O | UNO D6 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Kampong D18 | Rijnvliet D3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | UNO D5 | (3-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Amersfoort D3 | Voordaan D8 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D14 | Dorsteti D2-O | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | UNO D6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Voordaan D8 | Kampong D14 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dorsteti D2-O | USHC D6 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | Kampong D15 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | Amersfoort D3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D6 | Phoenix D4 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Kampong D14 | USHC D6 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D18 | UNO D6 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kampong D15 | Dorsteti D2-O | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Phoenix D4 | UNO D5 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voordaan D8 | Rijnvliet D3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | UNO D6 | Amersfoort D3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet D3 | Kampong D14 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dorsteti D2-O | Phoenix D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | USHC D6 | Kampong D15 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO D5 | Kampong D18 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Kampong D14 | Kampong D15 | 10:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Phoenix D4 | USHC D6 | 12:15 | Sportpark Koeburgweg | ||||||
Kampong D18 | Dorsteti D2-O | 12:30 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Amersfoort D3 | UNO D5 | 12:45 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
Voordaan D8 | UNO D6 | 14:30 | Sportpark Bos | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
UNO D6 | Rijnvliet D3 | 11:00 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
UNO D5 | Voordaan D8 | 15:00 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
USHC D6 | Kampong D18 | 15:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Dorsteti D2-O | Amersfoort D3 | 16:25 | Sportpark Mariënhoeve | ||||||
Kampong D15 | Phoenix D4 | 17:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Amersfoort D3 | USHC D6 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
Kampong D18 | Kampong D15 | 9:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Voordaan D8 | Dorsteti D2-O | 10:30 | Sportpark Bos | ||||||
Kampong D14 | Phoenix D4 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Rijnvliet D3 | UNO D5 | 12:30 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
USHC D6 | Voordaan D8 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Phoenix D4 | Kampong D18 | 0:00 | Sportpark Koeburgweg | ||||||
Kampong D15 | Amersfoort D3 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Dorsteti D2-O | Rijnvliet D3 | 12:50 | Sportpark Mariënhoeve | ||||||
Kampong D14 | UNO D6 | 16:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Amersfoort D3 | Phoenix D4 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
Voordaan D8 | Kampong D15 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
Kampong D18 | Kampong D14 | 9:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Rijnvliet D3 | USHC D6 | 14:45 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
UNO D6 | UNO D5 | 14:45 | Sportpark Vechtzoom |