Wedstrijden per team

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
16-9 
Coach informatie avo
29-10 
BBQ voedselbank
11-12 
Kerstloterij / borre
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
D2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marc Azoz Gracia Email
Trainer Edwin Douwes Email
Aanvoerder Elsedien Zevalkink Email
Lijncoördinator Sophie Pouw Email
Lijncoördinator Gijs Gijsbertsen Email
Aanvoerder Pien Lammers Email

Nog 21 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 sep 6775 Schaerweijde D8
09:15 09:45 thuis Veld 1
26 sep 6851 Zwaluwen Utrecht D4
30
15:30 16:30 uit route
3 okt 6883 Hockeyclub Amersfoort D3
11:50 12:20 thuis Veld 1
10 okt 6934 HC Rijnvliet D2
35
13:10 14:15 uit route
17 okt 6993 VMHC Spitsbergen D2
14:05 14:35 thuis Veld 1
31 okt 7069 M.H.C. Weesp D4
60
11:15 12:45 uit route
7 nov 7100 SV Phoenix D5
12:50 13:20 thuis Veld 2
14 nov 7150 Zwaluwen Utrecht D7
30
uit route
21 nov 7216 MMHC Voordaan D11
13:50 thuis Veld 2
28 nov 7273 Schaerweijde D6
30
uit route
13 mrt 7275 U.S.H.C. D10
thuis
20 mrt 7359 Schaerweijde D8
30
uit route
27 mrt 7384 Zwaluwen Utrecht D4
thuis
3 apr 7446 Hockeyclub Amersfoort D3
35
uit route
10 apr 7492 HC Rijnvliet D2
thuis
24 apr 7527 VMHC Spitsbergen D2
40
uit route
8 mei 7600 M.H.C. Weesp D4
thuis
15 mei 7662 SV Phoenix D5
25
uit route
22 mei 7707 Zwaluwen Utrecht D7
thuis
29 mei 7735 MMHC Voordaan D11
35
uit route
12 jun 7816 Schaerweijde D6
thuis
11 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D2 1 3 1 0 0 9 0 0
2 Spitsbergen D2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Voordaan D11 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Dorsteti D2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Zwaluwen D7 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Amersfoort D3 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Phoenix D5 1 1 0 1 0 3 3 0
8 USHC D10 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Zwaluwen D4 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Schaerweijde D8 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Schaerweijde D6 1 0 0 0 1 1 6 0
12 Weesp D4 1 0 0 0 1 0 9 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D6Amersfoort D3Phoenix D5Schaerweijde D8Spitsbergen D2-OUSHC D10Voordaan D11Weesp D4Dorsteti D2Zwaluwen D4Zwaluwen D7Rijnvliet D2-O
Schaerweijde D6  
Amersfoort D3   3-3
Phoenix D5  
Schaerweijde D8   0-3
Spitsbergen D2-O 6-1  
USHC D10   2-3
Voordaan D11  
Weesp D4  
Dorsteti D2  
Zwaluwen D4   1-2
Zwaluwen D7  
Rijnvliet D2-O 9-0  

Uitslagen
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
.. Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0 Definitief
.. USHC D10 Dorsteti D2 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
  Dorsteti D2 Schaerweijde D8 9:45 Sportpark Mariënhoeve
  Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 11:00 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 USHC D10 12:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Zwaluwen D4 15:45 Sportpark Bos
  Weesp D4 Spitsbergen D2-O 16:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Amersfoort D3 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
  Amersfoort D3 Voordaan D11 14:30 Sportpark 'Birkhoven'
  Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 10:30 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 USHC D10 14:40 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Phoenix D5 13:00 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 Schaerweijde D6 10:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D4 Dorsteti D2 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  Dorsteti D2 Amersfoort D3 12:20 Sportpark Mariënhoeve
  Phoenix D5 Weesp D4 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 11:10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Zwaluwen D4 8:30 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 17:15 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  Amersfoort D3 USHC D10 Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix D5 Schaerweijde D6 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 14:15 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen D2-O Voordaan D11 13:00 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 Zwaluwen D7 10:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 13:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
  Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 14:35 Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Amersfoort D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Rijnvliet D2-O 14:50 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Weesp D4 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Phoenix D5 14:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Amersfoort D3 Zwaluwen D4 Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix D5 Voordaan D11 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 14:30 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen D2-O USHC D10 10:45 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 Dorsteti D2 12:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Dorsteti D2 Phoenix D5 13:20 Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Amersfoort D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Spitsbergen D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Weesp D4 10:05 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Zwaluwen D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D4 Rijnvliet D2-O Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Phoenix D5 USHC D10 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2-O Amersfoort D3 14:30 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen D2-O Zwaluwen D4 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan D11 Schaerweijde D6 Sportpark Bos
  Weesp D4 Schaerweijde D8 12:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Dorsteti D2 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Amersfoort D3 Spitsbergen D2-O Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Voordaan D11 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 16:30 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Phoenix D5 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Zwaluwen D7 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Weesp D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Phoenix D5 Zwaluwen D4 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Dorsteti D2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O Sportpark De Groene Velden
  Voordaan D11 USHC D10 Sportpark Bos
  Weesp D4 Amersfoort D3 10:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 13 MAART 2022
  Dorsteti D2 USHC D10 Sportpark Mariënhoeve
  Phoenix D5 Amersfoort D3 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Schaerweijde D8 Sportpark Bos
  Weesp D4 Rijnvliet D2-O Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Zwaluwen D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 20 MAART 2022
  Amersfoort D3 Zwaluwen D7 Sportpark 'Birkhoven'
  Rijnvliet D2-O Phoenix D5 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Dorsteti D2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Weesp D4 Sportpark De Groene Velden
  USHC D10 Schaerweijde D6 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Voordaan D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 27 MAART 2022
  Dorsteti D2 Zwaluwen D4 Sportpark Mariënhoeve
  Phoenix D5 Spitsbergen D2-O Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Weesp D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Schaerweijde D8 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Amersfoort D3 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Amersfoort D3 Dorsteti D2 Sportpark 'Birkhoven'
  Rijnvliet D2-O Voordaan D11 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Schaerweijde D6 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Zwaluwen D7 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 Phoenix D5 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D4 USHC D10 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Dorsteti D2 Rijnvliet D2-O Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Phoenix D5 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Zwaluwen D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Amersfoort D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Spitsbergen D2-O Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Weesp D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Amersfoort D3 Schaerweijde D8 Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix D5 Zwaluwen D7 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2-O USHC D10 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen D2-O Dorsteti D2 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 Voordaan D11 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D4 Schaerweijde D6 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 8 MEI 2022
  Dorsteti D2 Weesp D4 Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Zwaluwen D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Rijnvliet D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Spitsbergen D2-O Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Phoenix D5 Sportpark Bos
  Zwaluwen D4 Amersfoort D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MEI 2022
  Amersfoort D3 Schaerweijde D6 Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix D5 Dorsteti D2 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2-O Zwaluwen D4 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen D2-O Schaerweijde D8 Sportpark De Groene Velden
  Weesp D4 USHC D10 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 Voordaan D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 22 MEI 2022
  Amersfoort D3 Rijnvliet D2-O Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Zwaluwen D7 Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Voordaan D11 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Weesp D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Phoenix D5 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Spitsbergen D2-O Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MEI 2022
  Phoenix D5 Schaerweijde D8 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Rijnvliet D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Amersfoort D3 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan D11 Dorsteti D2 Sportpark Bos
  Weesp D4 Zwaluwen D4 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 USHC D10 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amersfoort D3 Weesp D4 Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Schaerweijde D6 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D2-O Spitsbergen D2-O Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Zwaluwen D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Voordaan D11 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Phoenix D5 Sportpark Nieuw Welgelegen

Hoofdsponsor









Sponsoren