Wedstrijden per team

Handige links
Inloggen

Agenda
25-10 
VrijMiBo
26-10 
Dorsteti Oktoberfest
28-10 
Clinic nieuwe hockey
1-11 
Filmavond Jongste je
4-11 
ALV RTC Duurstede
6-11 
Bestuursvergadering
10-11 
Laatste dag inlevere
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Sharon van den Ham Email
Aanvoerder Elsedien Lukic Email
Trainer Edwin Douwes Email
Coach Jochem Legemaat Email
Lijncoördinator Lianne Eigenberg Email

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 okt 3598 HC Rijnvliet D2 (O)
35
14:25 15:30 uit route
3 nov 3799 MMHC Voordaan D7
12:40 13:10 thuis Veld 1 Volvo
10 nov 3925 Schaerweijde D6
14:00 14:30 thuis Veld 2 Rabobank
17 nov 4216 Hockeyclub SCHC D4
40
13:35 14:45 uit route
24 nov 4281 M.H.C. Weesp D3
12:20 12:50 thuis Veld 1 Volvo
8 mrt 4475 MHC Leusden D2
thuis
15 mrt 4730 SV Phoenix D9
25
uit route
22 mrt 4892 MMHC Voordaan D8
thuis
29 mrt 5049 U.S.H.C. D10
30
uit route
5 apr 5310 SV Kampong Hockey D20
thuis
19 apr 5566 HMHC D2
40
uit route
10 mei 5728 HC Rijnvliet D2
thuis
17 mei 5883 MMHC Voordaan D7
35
uit route
24 mei 6147 Schaerweijde D6
30
uit route
7 jun 6210 Hockeyclub SCHC D4
12:40 thuis Veld 1 Volvo
14 jun 6493 M.H.C. Weesp D3
60
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D8 6 18 6 0 0 27 3 0
2 Dorsteti D1 6 15 5 0 1 23 6 0
3 Kampong D20 6 15 5 0 1 23 17 0
4 Leusden D2 6 12 4 0 2 22 9 0
5 Hilversum D2 6 12 4 0 2 19 10 0
6 Schaerweijde D6 6 9 3 0 3 16 21 0
7 USHC D10 6 7 2 1 3 7 12 0
8 Rijnvliet D2 6 6 2 0 4 19 21 0
9 Phoenix D9 6 4 1 1 4 5 17 0
10 Weesp D3 6 4 1 1 4 6 21 0
11 Voordaan D7 6 4 1 1 4 7 24 0
12 SCHC D4 6 0 0 0 6 5 18 0

Uitslagenmatrix
  SCHC D4Schaerweijde D6Leusden D2Dorsteti D1Hilversum D2 (O)Phoenix D9Kampong D20USHC D10Voordaan D7Voordaan D8Weesp D3Rijnvliet D2 (O)
SCHC D4   1-3 1-3 1-6
Schaerweijde D6   2-9 4-1 3-1
Leusden D2   0-3 0-2 6-1
Dorsteti D1   5-2 6-0 2-0
Hilversum D2 (O) 3-1   0-2 4-0
Phoenix D9 2-0 0-4   1-2
Kampong D20 6-3 3-7  
USHC D10 2-1 1-2  
Voordaan D7 2-4 2-2   0-6 1-7
Voordaan D8 1-0   8-1 4-1
Weesp D3 2-1 1-1 0-2  
Rijnvliet D2 (O) 1-3 1-8 4-5 5-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. USHC D10 Hilversum D2 (O) 1-2 Definitief
.. Phoenix D9 Voordaan D7 1-2 Definitief
.. Voordaan D8 Rijnvliet D2 (O) 4-1 Definitief
.. Leusden D2 Dorsteti D1 0-3 Definitief
.. Kampong D20 Schaerweijde D6 6-3 Definitief
.. Weesp D3 SCHC D4 2-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Dorsteti D1 Phoenix D9 6-0 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Kampong D20 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Weesp D3 3-1 Definitief
.. Voordaan D7 Voordaan D8 0-6 Definitief
.. Rijnvliet D2 (O) USHC D10 5-0 Definitief
.. SCHC D4 Leusden D2 1-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Voordaan D8 Dorsteti D1 1-0 Definitief
.. Rijnvliet D2 (O) Kampong D20 4-5 Definitief
.. Voordaan D7 USHC D10 2-2 Definitief
.. Phoenix D9 SCHC D4 2-0 Definitief
.. Leusden D2 Weesp D3 6-1 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Schaerweijde D6 3-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijnvliet D2 (O) Hilversum D2 (O) 1-8 Definitief
.. Schaerweijde D6 Leusden D2 2-9 Definitief
.. Weesp D3 Phoenix D9 1-1 Definitief
.. Voordaan D7 Kampong D20 2-4 Definitief
.. SCHC D4 Voordaan D8 1-6 Definitief
.. Dorsteti D1 USHC D10 2-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Kampong D20 Dorsteti D1 3-7 Definitief
.. USHC D10 SCHC D4 2-1 Definitief
.. Voordaan D8 Weesp D3 8-1 Definitief
.. Rijnvliet D2 (O) Schaerweijde D6 1-3 Definitief
.. Phoenix D9 Leusden D2 0-4 Definitief
.. Hilversum D2 (O) Voordaan D7 4-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Dorsteti D1 Hilversum D2 (O) 5-2 Definitief
.. Leusden D2 Voordaan D8 0-2 Definitief
.. SCHC D4 Kampong D20 1-3 Definitief
.. Weesp D3 USHC D10 0-2 Definitief
.. Voordaan D7 Rijnvliet D2 (O) 1-7 Definitief
.. Schaerweijde D6 Phoenix D9 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
  Hilversum D2 (O) SCHC D4 10:45 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 Weesp D3 12:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D2 (O) Dorsteti D1 15:30 Sportpark Rijnvliet
  USHC D10 Leusden D2 8:30 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D7 Schaerweijde D6 14:15 Sportpark Bos
  Voordaan D8 Phoenix D9 12:45 Sportpark Bos
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Dorsteti D1 Voordaan D7 13:10 Sportpark Mariënhoeve
  Leusden D2 Kampong D20 15:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 USHC D10 10:20 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D4 Rijnvliet D2 (O) 11:35 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Voordaan D8 12:50 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Weesp D3 Hilversum D2 (O) 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Dorsteti D1 Schaerweijde D6 14:30 Sportpark Mariënhoeve
  Hilversum D2 (O) Leusden D2 14:45 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 Phoenix D9 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D2 (O) Weesp D3 12:30 Sportpark Rijnvliet
  USHC D10 Voordaan D8 13:15 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D7 SCHC D4 8:45 Sportpark Bos
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Leusden D2 Rijnvliet D2 (O) 15:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Hilversum D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  SCHC D4 Dorsteti D1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D10 Schaerweijde D6 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Kampong D20 8:45 Sportpark Bos
  Weesp D3 Voordaan D7 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Dorsteti D1 Weesp D3 12:50 Sportpark Mariënhoeve
  Hilversum D2 (O) Voordaan D8 12:45 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 USHC D10 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D2 (O) Phoenix D9 12:30 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 SCHC D4 15:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D7 Leusden D2 Sportpark Bos
ZONDAG 8 MAART 2020
  Dorsteti D1 Leusden D2 Sportpark Mariënhoeve
  Hilversum D2 (O) USHC D10 Sportp. Loosdrecht
  Rijnvliet D2 (O) Voordaan D8 Sportpark Rijnvliet
  SCHC D4 Weesp D3 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Kampong D20 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D7 Phoenix D9 Sportpark Bos
ZONDAG 15 MAART 2020
  Kampong D20 Hilversum D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D2 SCHC D4 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Dorsteti D1 Sportpark Koeburgweg
  USHC D10 Rijnvliet D2 (O) Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Voordaan D7 Sportpark Bos
  Weesp D3 Schaerweijde D6 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 22 MAART 2020
  Dorsteti D1 Voordaan D8 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D2 (O) Kampong D20 Sportpark Rijnvliet
  SCHC D4 Phoenix D9 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Hilversum D2 (O) Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D7 USHC D10 Sportpark Bos
  Weesp D3 Leusden D2 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MAART 2020
  Hilversum D2 (O) Rijnvliet D2 (O) Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 Voordaan D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D2 Schaerweijde D6 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Weesp D3 Sportpark Koeburgweg
  USHC D10 Dorsteti D1 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 SCHC D4 Sportpark Bos
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Dorsteti D1 Kampong D20 Sportpark Mariënhoeve
  Leusden D2 Phoenix D9 Sportpark 'De Vallei'
  SCHC D4 USHC D10 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Rijnvliet D2 (O) Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D7 Hilversum D2 (O) Sportpark Bos
  Weesp D3 Voordaan D8 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Hilversum D2 (O) Dorsteti D1 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 SCHC D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D9 Schaerweijde D6 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet D2 (O) Voordaan D7 Sportpark Rijnvliet
  USHC D10 Weesp D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Leusden D2 Sportpark Bos
ZONDAG 10 MEI 2020
  Dorsteti D1 Rijnvliet D2 (O) Sportpark Mariënhoeve
  Leusden D2 USHC D10 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Voordaan D8 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D4 Hilversum D2 (O) Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Voordaan D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Weesp D3 Kampong D20 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 17 MEI 2020
  Hilversum D2 (O) Weesp D3 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 Leusden D2 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D2 (O) SCHC D4 Sportpark Rijnvliet
  USHC D10 Phoenix D9 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D7 Dorsteti D1 Sportpark Bos
  Voordaan D8 Schaerweijde D6 Sportpark Bos
ZONDAG 24 MEI 2020
  Leusden D2 Hilversum D2 (O) Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Kampong D20 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D4 Voordaan D7 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D6 Dorsteti D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D8 USHC D10 Sportpark Bos
  Weesp D3 Rijnvliet D2 (O) Sportpark Vechtoever
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Dorsteti D1 SCHC D4 Sportpark Mariënhoeve
  Hilversum D2 (O) Phoenix D9 Sportp. Loosdrecht
  Kampong D20 Voordaan D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D2 (O) Leusden D2 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 USHC D10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D7 Weesp D3 Sportpark Bos
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Leusden D2 Voordaan D7 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D9 Rijnvliet D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  SCHC D4 Schaerweijde D6 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D10 Kampong D20 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Hilversum D2 (O) Sportpark Bos
  Weesp D3 Dorsteti D1 Sportpark Vechtoever

Hoofdsponsor












Sponsoren